•  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje konkursów.
#11
<- twardy, podły, cham

ps. co wygrałem?Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#12
Liczy sie wnetrze człowieka a nie powierzchownosć! Ja bym chciał konkursu na najseksowniejsze zdjecie RTG albo USG... nie ma to jak powabna śledziona albo kości śródręcza w jakiejś romantycznej oprawie...
#13
Jeśli wewnętrznie i romatycznie to może serce?...piekny narząd i jak romantycznie się kojarzy Tongue
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#14
(08-10-2008, 21:08)BlueOfSummerDay link napisał(a): Ja sądze że najwięcej o kobiecie mówią jej dłonie :-) ile fotek tyle nicków - Panowie dobierają  A1 lub B25 nick do dłoni Tongue

Proponuje stopy - ciagle sa traktowane "po macoszemu".
#15
na stopy to ja bym reflektowała, tzn. w wydaniu damskim ;-P

jakoś oglądanie męskich stóp mnie nie kręci, hm.. (za mało metroseksualni faceci są w tym względzie wciąż :-P)
#16
(09-10-2008, 09:50)Viking_BB link napisał(a): Liczy sie wnetrze człowieka a nie powierzchownosć! Ja bym chciał konkursu na najseksowniejsze zdjecie RTG albo USG... nie ma to jak powabna śledziona albo kości śródręcza w jakiejś romantycznej oprawie...

o, na kości obojczykowe też bym reflektowała..

;-P

(ale tu już w wydaniu męskim)
#17
chyba rozpoczne nowy watek: "miejsca czesci ciala u obu plci, na ktore chcecie zorganizowac konkurs" Smile viki, ale z tymi zdjeciami rtg i usg, to troche przesadziles.. nie kazdy ma znajomosci w tych pracowaniach, zeby sobie zrobic takie ladne zdjecie ;P trzeba troche realnie podejsc do tych spraw Tongue
"Jeśli prąd cię nie zabije, to na pewno nie wzmocni"
#18
Czy konkurs musi byc na czesc ciala? Byly przeciez konkursy tematyczne, z ktorych bylo sporo zabawy, jak np foto balwankaSmile Trzeba tylko podać jakiś motyw.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#19
oj kiecka.. tylko ze tych motywow moze sie zrobic strasznie duzo.. Wink a mysle ze zawalenie tematami konkursow nie lezy w niczyim interesie, bo sie galimatias zrobi.. Wink mysle jednak ze pare mozna by bylo zrobic Wink
"Jeśli prąd cię nie zabije, to na pewno nie wzmocni"
#20
(09-10-2008, 22:29)CzerwonaSukienka link napisał(a): Czy konkurs musi byc na czesc ciala? Byly przeciez konkursy tematyczne, z ktorych bylo sporo zabawy, jak np foto balwankaSmile Trzeba tylko podać jakiś motyw.
Na przykład na ludziki z kasztanków Big Grin
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości