Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONKURS SUTKA
#1
REGULAMIN KONKURSU
marzec – kwiecień 2012
zgłoszenia do konkursu: kunkurs-erota@o2.pl

1. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia kobiet i panów, gdzie jest ukazany sutek (pierś)
2. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: kunkurs-erota@o2.pl

3. Zdjęcia zamieszczane będą na forum w zamkniętym temacie, podpisane kolejnymi numerami zgłoszeń.

4. Wszystkie zgłoszenia są ANONIMOWE. Jedyny wyjątek: jeśli zwycięzca będzie miał takie życzenie, to jego zdjęcie po zakończeniu konkursu zostanie podpisane.

5. Głosowania są dwa:
a) PUBLICZNOŚCI - każda osoba zarejestrowana na forum erotycznego głosuje na trzy wybrane przez siebie zdjęcia, nadając im punktację w skali od 1(najniższa) do 3 (najwyższa) głosować można od momentu, kiedy na forum w tym temacie pojawi się hasło: "głosowanie rozpoczęte"; głosowanie wyłącznie mailem na adres: kunkurs-erota@o2.pl. Uwaga: w głosowaniu biorą udział tylko osoby, zarejestrowane na naszym forum! Osoby zgłoszone do konkursu nie mogą głosować na swoje zdjęcia.

Głosujemy na TRZY wybrane osoby:
miejsce I  - .... podajecie wybrany numer zdjęcia
miejsce II  - .... podajecie wybrany numer zdjęcia
miejsce III  - ... podajecie wybrany numer zdjęcia


OD 05 DO 08 KWIETNIA 2012  TRWA GŁOSOWANIE PUBLICZNOŚCI.
SWOJE GŁOSY PROSZĘ WYSYŁAĆ NA ADRES: kunkurs-erota@o2.pl, PODAJĄC  SWÓJ NICK Z FORUM POLCHAT  OZNACZA TO, ŻE KAŻDA OSOBA MA PRAWO DO JEDNORAZOWEGO GŁOSOWANIA. PROSZĘ O ROZWAŻNE GŁOSOWANIE, BO RAZ PODJĘTA DECYZJA NIE BĘDZIE ZMIENIANA
WYNIKI GŁOSOWAŃ SĄ TAJNE, AŻ DO ZAKOŃCZENIA KONKURSU.
ŻADNE CZĄSTKOWE WYNIKI NIE BĘDĄ PODAWANE.
UCZESTNIKOM NIE POZOSTAJE NIC INNEGO, JAK ŻYCZYĆ CIERPLIWOŚCI
b) JURY - te same zasady co przy głosowaniu publiczności

6. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia niniejszego regulaminu na forum erotycznego - do  04 marca 2012 do zamknięcia listy. UWAGA! Zgłaszanie zdjęć do 04 kwietnia do godz. 22:00 - głosowanie od 05 kwietnia  do 08 kwietnia do godziny 24:00 

7. Wyniki konkursu podane zostaną 09 kwietnia, a wręczenie nagród drogą  ustaloną ze zwycięzcami.

8. Nagrody, są to:

a. Niespodzianka Wink
b. Niespodzianka Wink
c. Niespodzianka ;D


9.  Ponieważ istnieje taka możliwość - chęć  przekupienia jury...jego skład pozostaje w tajemnicy. W skład jury wchodzi 7 osób . Jury liczy wszystkie głosy publiczności, które zostaną wysłane na konkurs. Jury zobowiązuje się do przestrzegania tajemnicy dotyczącej zarówno uczestników konkursu, jak również jego wyników, do momentu
OGŁOSZENIA ICH NA FORUM.


Uczestnicy konkursu wysyłając na konkurs swoje zdjęcie wyrażają zgodę na zamieszczenie zdjęcia na forum. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do ew. zmian w regulaminie konkursu.

Wszystkim życzymy dobrej zabawy!
[color=green][b]napisałem to ja jarząbek ..[/b]
#2
Swietna robota Smile Dziękujemy! Smile
Ja i Psojka mamy już pomysły na 2 nagrody - myślę że bardzo atrakcyjne)
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości