•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 86
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Humor
#91
Kwaśniewski pokazał, jak należy rządzić,
Jaruzelski pokazał, jak nie należy rządzić,
Wałęsa pokazał, że każdy idiota moze rządzić,
Kaczynski pokazał, że nie każdy...
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#92
Reklama prezerwatyw w różnych krajach

Polska
Wkładamy do paczki 12 prezerwatyw bo w was wierzymy!

Anglia
Wkładamy do paczki 12 prezerwatyw, żebyście nie musieli przez najbliższy rok martwić się o antykoncepcję.

Chiny
Wkładamy do paczki 12 prezerwatyw, proszę załóżcie choc jedną!!

Indie
Wkładamy do paczki 12 prezerwatyw - niech każde z waszych dzieci ma swój balonik !

Hiszpania
Szanowne Panie. Wkładamy do paczki 12 prezerwatyw żeby starczyło dla każdego waszego partnera dzisiaj

USA
Wkładamy do paczki 12 prezerwatyw, może choć jedną założycie prawidłowo...

Tajlandia
Wkładamy do paczki 12 prezerwatyw - pojemność kazdej wynosi około 50 gramów. Przed połknięciem zawiązać na supeł.</FONT>

Watykan
Wkładamy do paczki 12 prezerwatyw. Żebyście uniknęli skandalu.

Japonia
wyrzucamy z paczki 12 prezerwatyw - wszystkie spadają

Toruń edyszyn:
To nie jest 12 małych berecików z antenką!


Trzy etapy sexu małzeńskiego

Ogólnie znane są trzy etapy seksu małżeńskiego :
Pierwszy to tak zwany SEKS DOMOWY, podczas którego
stosunki Nowożeńców odbywają się często i w różnych miejscach, np. w
kuchni, w gościnnym, na podłodze, w wannie itd.
Następnie przychodzi etap zwany SEKSEM SYPIALNIANYM
podczas którego stosunki płciowe odbywają się regularnie i jak sama nazwa wskazuje w sypialni.
Z czasem, nieubłaganie pojawia się trzeci etap zwany SEKSEM PRZEDPOKOJOWYM. Podczas tego etapu małżonkowie mijają się sporadycznie w przedpokoju mówiąc: "Pie***l się"!



[Obrazek: 9032001000.jpg]
#93
Sex jest jak POLICJA... zawsze Cię doścignie
Sex jest jak reklama... nigdy sie od niego nie uwolnisz
Sex jest jak tpsa... dosłownie łączy z ludzmi
Sex jest jak bakoma... ekstra duże kawałki owoców - banan
Sex jest jak kite-kat.... są powody do mruczenia
Sex jest jak taft.... na każdą pogodę
Sex jest jak winiary.... dobre pomysły dobry smak
Sex jest jak hochland.... to jest pyszne
Sex jest jak danone.... oddaje Tobie co kryje w sobie

8)
plum...
#94
Nieokreslony czas, nieokreślone miejsce .... ekskluzywna kawiarenka:
Wytworna dama próbuje raczyc sie swiezo zaparzona kawa. Wtem wzywa klenera.
Dama: Prosze Pana ta kawa śmierdzi starym zjełczałym ch... !!!
Na to kelner pozwolił sobie zweryfikowac podejrzany zapach i skonkludował szarmancko:
Kelner: Szanowna Pani pozwole sobie zasugerowac aby Pani raczyła pić kawę lewą reka ... 
#95
Wrócił syn z pracy w Anglii na swoją wieś.
Zwraca się do niego ojciec
- Idź rozrzuć gnój
- what? - pyta syn
- łot krowy i łot konia - odpowiada ojciec


;D
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#96
(29-09-2007, 18:36)_KOTKA link napisał(a): Wrócił syn z pracy w Anglii na swoją wieś.
Zwraca się do niego ojciec
- Idź rozrzuć gnój
- what? - pyta syn
- łot krowy i łot konia - odpowiada ojciec


;D
Buhahaha, dobre Kotka Wink


Na swiatlach zatrzymuje sie nowiutki Mercedes i pyrkocze Syrenka.
Kierowca syrenki opuszcza szybe (uik,uik,uik) i puka w szybe merca puk,puk). Kierowca merca opuszcza szybe (bzzzzzzzt) i pyta:
- Czego?
- No nie ma pan moze jakiejs kasety video, bo bym sobie cos obejrzal, a na satelicie leca same smieci...?
- Nie mam. [skad on ma wideo w syrence?]
Nastepnego dnia sytuacja sie powtarza. (uik,uik,uik)
(puk,puk,puk)
(bzzzzzzzt)
- Czego tym razem?
- A ma pan moze jakies kielbaski? Grilla robie z przyjaciolmi i wyczyscilismy juz lodowke ...?
- Nie mam. [jaki grill w syrence?]
Kierowca Mercedesa ciezko ugodzony w swoje ego postanowil rozbudowac samochod o bajery z Syrenki. Spotykaja sie na swiatlach.
(bzzzzzzt) (puk,puk,puk) (uik,uik,uik). Kierowca merca pyta:
- No moze pan chce kielbaski, chlebek na grilla. Mam cala najlepsza kolekcje wideo i inne rzeczy, co tylko panu trzeba.
- Kurcze, to po takie pierdoły mnie pan z wanny wyciaga ?
#97
Jasio siedzi w autobusie obok kobiety w ciąży. Przygląda się jej uważnie i nagle pyta:
- Co tam Pani ma? (wskazuje palcem na jej brzuch)
- Dzidziusia.
- A kocha go Pani?
- Oczywiście - odpowiada kobieta z uśmiechem
- To dlaczego go Pani zjadła???

;D
The sweet is never as sweet without the sour
#98
Przychodzi garbata baba do lekarza, a lekarz: "Co się pani tak skrada?"  ;D

8)
plum...
#99
Środek lata, skwar nie do wytrzymania, w tramwaju ścisk. Obok spasionego, spoconego faceta stoi atrakcyjna dziewczyna. Facet gapi się na nią jak sroka w gnat. Dziewczyna to spostrzega. Facet jest speszony, ale dziewczyna ślicznie się uśmiecha, po czym zwraca się do niego zmysłowym głosem:
- Proszę mi powiedzieć... Czy lubi pan uprawiać seks po prysznicem?
- Słucham... że jak?! - duka zaskoczony facet, zdziwiony bezpośredniością dziewczyny.
- Pytałam, czy lubi się pan pieprzyć pod prysznicem?
- No bo... ja... - facet wciąż nie może podźwignąć oklapniętej szczęki.
- Niech się pan nie wstydzi - mówi dziewczyna. - Na przykład ja bardzo lubię seks pod prysznicem, chciałabym wiedzieć, czy pan również?
- No owszem, lubię... - odpowiada gość, zaczynając wierzyć w swój szczęśliwy dzień.
- To proszę się tam pieprzyć codziennie rano i wieczorem, albo przestać jeździć tramwajem
Sex jest jak nokia (connecting people), sex jest jak nike (just do it), sex jest jak coca-cola (enjoy!) Sex jest jak pepsi (ask for more) sex jest jak samsung (everybody is invited) !! Sex jest jak peugeot (zaprojektowany by cieszyć) sex jest jak tpsa (laczy nas coraz wiecej) sex jest jak philips (lets make things better) sex jest jak plus (zmieniamy świat na plus) sex jest jak era (taaaak, taaaaakkk......) Sex jest jak jogobella (rozkosz extra dużego...) Sex jest jak prusakolep (kusi, wabi, neci) sex jest jak o.b. (ok) sex jest jak redbull (dodaje skrzydeł ) sex jest jak milka (daj się skusić) sex jest jak mars (krzepi) sex jest jak snickers (na co czekasz?) Sex jest jak guma orbit (zmniejsza ph w ustach) sex jest jak margaryna kasia (pieczenie to tyle radości  sex jest jak bmw (radoć z jazdy) sex jest jak chupa chups (musisz je lizać!) Sex jest jak kurs nurkowania jednego z poznańskich klubów nurkowych (wejdź głębiej)

;D ;D ;D
plum...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 86
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości