•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 76
  • 77
  • 78(current)
  • 79
  • 80
  • ...
  • 86
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Humor
[Obrazek: funny.gif]

???
(02-10-2009, 13:13)__Jules__ link napisał(a): [Obrazek: funny-pictures141.jpg]


Elvis zyje i ma sie doskonale.

zmienił płec cwaniaczek ;-)
[Obrazek: 9717_272675920423_711510423_8629266_483988_n.jpg]


pasztet zająca..... z drobiu!
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
Ju!? skąd wzięłaś moje foto?!!?? ;p
...
omg... ;D
http://www.youtube.com/watch?v=3N01v-VCpYw  Big Grin
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
przepraszam wszystkie blondynki:-))

Czym różni się żarówka od blondynki?

Żarówka ciągnie napięcie...
A blondynka na kolanach
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
Jaś obserwuje mame, ktora siedzi przy toaletce i uskutecznia makijaz.

- Mamusiu, a czemu sie malujesz?

- Zeby byc ładna, Jasiu

- Aachaa... a kiedy to zacznie dzialac??
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
Prawnicy nigdy nie powinni zadawać pytań babciom z Mississippi, jeśli naprawdę nie są gotowi na odpowiedź.

Podczas procesu, w małym miasteczku na południu stanu, pełnomocnik prokuratora wezwał swojego pierwszego świadka - starszą kobietę.

Zbliżył się do niej i zapytał: "Pani Jones, czy pani mnie zna ?".Kobieta odpowiedziała: "Tak, znam pana, panie Williams. Znam pana odkąd pan był małym chłopcem i szczerze, był pan dla mnie wielkim rozczarowaniem. Pan kłamie, zdradza żonę, manipuluje ludźmi i obgaduje ich za ich plecami. Myśli pan, że jest wielkim paniczem, jednak nie potrafi sobie zdać sprawy z tego, że nigdy nie będzie nikim więcej, niż marnym gryzipiórkiem. Tak, znam Pana."

Prawnik był zamurowany. Nie wiedząc co więcej począć, wskazał na drugą stronę sali, pytając: "Pani Jones, czy zna pani pełnomocnika obrony?"

Kobieta znów rozpoczęła tyradę: "Tak, również znam pana Bradleya odkąd był młodzieńcem. Jest leniwym bigotem z problemem alkoholowym. Nie potrafi zbudować normalnego związku z kimkolwiek a jego kancelaria prawna jest jedną z najgorszych w całym stanie. Nie wspominając już o tym, że zdradzał swoją żonę z trzema różnymi kobietami. Jedną z nich była pana żona. Tak, znam go."

Pełnomocnik obrony zamarł.
Sędzia poprosił obu pełnomocników do swej ławy i, stonowanym, cichym głosem, powiedział:

"Jeśli którykolwiek z was idiotów spyta ją czy mnie zna, wyślę was obu na krzesło elektryczne."


TurboDymoMan mlasnął 1000 razy w ciągu 5 minut...
Lech Kaczyński zawstydził TurboDymoMana...


TurboDymoMan powiedział 1000 bzdur w ciągu 5minut....
Jarosław Kaczyński zawstydził TurboDymoMana...


i to by było na tyle.
pozdrawiam
M.
A kto umarł..ten..nie żyje..
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 76
  • 77
  • 78(current)
  • 79
  • 80
  • ...
  • 86
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości