•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 62
  • 63
  • 64(current)
  • 65
  • 66
  • ...
  • 86
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Humor
treść chyba zbędna...  Big Grin

[Obrazek: qn7atu.jpg]

Pillock
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
Gdyby kobiety przejęły rządy .. piękniejszy byłby ten swiat..Tongue


"
...Wszystkie toalety miałyby deski poprzybijane lub poprzyklejane na stałe.

...Bary dla samotnych byłyby wyposażone w wykrywacze metalu, żeby wykryć ukryte w kieszeniach obrączki.

...Mężczyzna nigdy nie uzyskałby określenia: "dobra partia" tylko dlatego, że oddycha.

...Idealna waga dla kobiety zostałaby określona na poziomie 80 kg.

...Zakupy zostałyby uznane jako dyscyplina olimpijska.

...Reputacja mężczyzn byłaby określana w taki sposób, jak w tej chwili kobiet.

...Kobiety z zimnymi rękoma badałyby prostatę.

...Okres byłby niepodważalnym dowodem niewinności dla sądu.

...Zabronionoby mężczyznom jedzenia na mniej niż dwie godziny przed snem potraw wytwarzających gazy.

...Małe dziewczynki czytałyby "Królewna Śnieżka i Siedmiu Chłopów Na Schwał".

...Mężczyźni zarabialiby 70 groszy w porównaniu do 1 złotówki dla kobiety na tym samym stanowisku.

...Mężczyźni musieliby kupować PLAYBOY'A dla artykułów, ponieważ zdjęć nie byłoby w nim w ogóle.

... Mężczyźni byliby zmuszeni do nauki i częstego używania zwrotów: "Przepraszam", "Kocham Cię", "Jesteś piękna", "Ależ absolutnie! Wcale nie wyglądasz grubo w tej sukience".

...Mężczyźni byliby całkowicie osądzani po wyglądzie, natomiast kobiety wyłącznie po osiągnięciach.

...Mężczyźni byliby zmuszeni poświęcać kobietom tyle uwagi, ile poświęcają swoim samochodom.

...Wiadomości sportowe w TV nie trwałyby dłużej niż 60 sekund/24h.

...Wszyscy mężczyźni byliby zmuszeni do spędzenia co najmniej jednego miesiąca w SSP czyli Symulatorze Stresu Przedmiesiączkowego. "



"Bajka nowoczesna 
 
Za górami, za lasami żyła sobie piękna, niezależna, pewna siebie księżniczka.


Pewnego razu natrafiła na żabę siedzącą na kamieniu i przyglądającą się brzegom nieskazitelnie czystego stawu w pobliżu jej zamku. Żaba wskoczyła księżniczce na kolana i powiedziała:

- Piękna Pani, byłem przystojnym księciem, aż pewnego razu zła wiedźma rzuciła na mnie urok. Jednakże jeden Twój pocałunek wystarczy abym znów stał się młodym, żwawym księciem, jakim byłem przedtem. Wtedy, moja słodka, weźmiemy ślub i będziemy razem z moją matką gospodarować w tym zamku. Tam będziesz przygotowywać mi posiłki, prać moje ubranie, rodzić mi dzieci i będziemy żyli długo i szczęśliwie...

Tego wieczora przygotowując kolację, przyprawiając ją białym winem i sosem śmietanowo-cebulowym, księżniczka chichocząc cichutko pomyślała:
- Nooo, nie sądzę...
I dalej przewracała skwierczące na patelni żabie udka w panierce... "


Oj jak to dobrze ,ze kobiety nie przejely jesz  Tongue :cze wladzy  hurrrrraaaaa!!!!!<odbijacz> ;D
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
(11-12-2008, 18:00)dortmund link napisał(a): Oj jak to dobrze ,ze kobiety nie przejely jesz  Tongue :cze wladzy  hurrrrraaaaa!!!!!<odbijacz> ;D
Dort, ja się w sumie też z tego cieszę Tongue
łesia pierwsza feministka erotka :-) ... opelek niezły tekst:-)
   Pytanie z ostatniej ankiety opublikowanej przez ONZ brzmiało: "Proszę szczerze odpowiedzieć na pytanie, jak pani/pana - zdaniem, należy rozwiązać problem niedostatku żywności w wielu krajach na świecie?"
Ankieta okazała się totalną porażką, ponieważ:

1. W Afryce - nikt nie wiedział, co to jest żywność.

2. We Francji nikt nie wiedział, co to jest szczerze.

3. W Europie - Zachodniej nikt nie wiedział, co to jest niedostatek.

4. W Chinach nikt nie wiedział, co to jest własne zdanie.

5. Na Bliskim Wschodzie nikt nie wiedział, co to jest rozwiązanie problemu.

6. W Ameryce Południowej nikt nie wiedział, co to znaczy proszę.

7. W Ameryce Północnej - nikt nie wiedział, że są jeszcze jakieś inne kraje.

8. W Europie Wschodniej powiedzieli, że niczego nie będa wypełniali dopóki ankieter z nimi nie wypije, a jak wypił, to dostał w mordę, bo wyglądał na Niemca.

Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
Jak nazywa się żona św. Mikołaja?
- Merry Christmas.
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
Dzieci wybierają zawody aktorek, piosenkarzy, strażaków, policjantów, itp. Tylko Jaś mówi, że chciałby zostać św. Mikołajem.
- Czy dlatego Jasiu, że roznosi prezenty? - pyta nauczycielka.
- Nie. Dlatego, że pracuje raz w roku.

Dlaczego Mikołaj jest zawsze uśmiechnięty? Jako jedyny zna adresy wszystkich grzesznych dziewczynek
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
Co to jest: duże, czerwone i jak wchodzi, to aż miło?
- Święty Mikołaj!

  Wink
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
(17-12-2008, 09:55)dortmund link napisał(a): Jak nazywa się żona św. Mikołaja?
- Merry Christmas.

Dobre!  ;D
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 62
  • 63
  • 64(current)
  • 65
  • 66
  • ...
  • 86
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
12 gości