Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONKURS FOTO DLA PANÓW - październik/listopad 2008
#1
Na prośbę szanownego Jury zamieszczam regulamin i rozpoczynam temat konkursowy. Wink


REGULAMIN KONKURSU DLA PANÓW
październik/listopad 2008
zgłoszenia do konkursu: konkust@o2.pl


1. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia ust męskich - jeśli ktoś się zdecyduje pokazać też swoją poope, to zamieszczamy komplet zdjęć: <usta> + ( Y ).

2. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: konkust@o2.pl

3. Zdjęcia zamieszczane będą na forum w zamkniętym temacie, podpisane kolejnymi numerami zgłoszeń.

4. Wszystkie zgłoszenia są ANONIMOWE. Jedyny wyjątek: jeśli zwycięzca będzie miał takie życzenie, to jego zdjęcie po zakończeniu konkursu zostanie podpisane.

5. Głosowania są dwa:
a) PUBLICZNOŚCI - każda osoba zarejestrowana na forum erotycznego głosuje na trzy wybrane przez siebie zdjęcia, nadając im punktację w skali od 1(najniższa) do 3 (najwyższa); głosować można od momentu, kiedy na forum w tym temacie pojawi się hasło: "głosowanie rozpoczęte"; głosowanie wyłącznie mailem na podany przy rozpoczęciu głosowania e-mail. Uwaga: w głosowaniu biorą udział osoby, zarejestrowane na naszym forum! Panowie nie mogą głosować na swoje zdjęcia.

b) JURY - te same zasady co przy głosowaniu publiczności

6. Konkurs trwa od momentu ogłoszenia niniejszego regulaminu na forum erotycznego - do ostatniego dnia października 2008.

7. Wyniki konkursu podane zostaną na początku listopada, a wręczenie nagród na Katarzynkach 2008, bądź inną drogą, ustaloną ze zwycięzcami.

8. Pula nagród może się zwiększyć, bo jesteśmy przecież milusie dla naszych Mężczyzn Erotowych ;-). Na dzień dzisiejszy są to:
a) weekend z atką
b) ta, o której zawsze marzyłeś: 90-60-90 ;-P
c) mrausowa niespodzianka.

9. W jury zasiadają: lull, pusia, niezła sztuka, kamenka i elv. Prosimy nie próbować przekupywać jury, bo skończy się to karą <batem> <o4>. Jury liczy wszystkie głosy publiczności, które zostaną wysłane na konkurs. Jury zobowiązuje się do przestrzegania tajemnicy dotyczącej zarówno uczestników konkursu, jak również jego wyników, do momentu
ogłoszenia ich na forum.


Uczestnicy konkursu wysyłając na konkurs swoje zdjęcie wyrażają zgodę na zamieszczenie zdjęcia na forum. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do ew. zmian w regulaminie konkursu.

Wszystkim życzymy dobrej zabawy!

____________________________________________________________________

Edit - Konkurs odbywa się: http://forum.polfan.pl/index.php?topic=408.0 < tu. Wink
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości