Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs dla Panów!!!!
#1
Otóż powstał pomysł..zrobienia konkursu.. dla Panów.Na najseksowniejsze męskie usta.Jeśli się pomysł spodoba to można go zrealizować.W jurry będzie śliffka ,ja  i jeszcze kilka dziewczyn by się przydało.
Zgłaszać się zatem,bo trzeba też omówić kwestię nagród za pierwsze 3 miejsca... wybrać adres na który będzie można zdjecia wysyłać ..itepe..
Co Wy na to??? Panowie i Panie..
#2
można zrobić, tak jak było w konkursie dla pań, konkurs jury i konkurs publiczności Wink

pomysł popieram jak najbardziej!  ;D
w jury też mogę być  Big Grin
#3
moje krytyczne oko też chce być w jury!!!

(jeszcze nigdy nie było :-( )
#4
No cóż... dziewczyny... nie chcę Wam psuć zabawy, tak tylko delikatnie nadmienię, że i tak najsexowniejsze usta ma mój facetSmile)))
I prędzej sczeznę, niż pozwolę mu wysłać fotę, zwłaszcza w obliczu takiej NagrodyBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ale sam pomysł suuuper, będę uważnie obserwowałaSmile))

PozdrówkaSmile
#5
oj, Kameno..

tak może powiedzieć każda zakochana Baba :-P

tu się liczy obiektywizm, a wiem, że fajnych ust to się tu trochę znajdzie :-P

(NIE, nie próbowałam)
#6
Hmmm... dziewczyny, Niezła sztuka mnie zainspirowała...Smile))
Bo wiecie co... ja bym może zaproponowała jakieś praktyczne sprawdzenie tych sexi usteczekSmile)
I nawet zgłoszę się wtedy do jurySmile))
Jak myślicie, przejdzie ten numer....?Smile)))
#7
(29-09-2008, 13:52)elvien link napisał(a): [quote author=niezla_sztuka link=topic=404.msg13634#msg13634 date=1222684864]
(NIE, nie próbowałam)

buhahahahahah  Big Grin ;D Wink
faktycznie Niezła Sztuka ;-)
[/quote]

....

nie rób ze mnie tego kim nie jestem! ;-P
#8
a widzisz, mae culpa.
ja do czego innego piłam ;-P

kamena - wszystko fajnie tylko kto by "próbował"?
#9
Gratuluje  Winkświetny pomysł Big Grin
#10
(29-09-2008, 14:08)niezla_sztuka link napisał(a): kamena - wszystko fajnie tylko kto by "próbował"?

No jak to kto?
Przecież zgłosiłam swój akces do jury, jak będzie próbowanieBig GrinBig GrinBig Grin
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości