Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kastrować, ale w zgodzie z prawem
#1
Witam.

Na onet.pl pojawily sie  dosc ciekawe artykuly pt: "Ćwiąkalski: kastrować, ale w zgodzie z prawem" (http://wiadomosci.onet.pl/1822859,11,item.html) oraz "Lewica składa własne projekty ustaw ws. walki z pedofilią " (http://wiadomosci.onet.pl/1822872,11,lew...,item.html) traktujace kontrole osob pracujacych z dziecmi i walke ze zjawiskiem tzw.  "pozytywnej pedofilii" w internecie... oraz kastracje przymusowa/dobrowolna lub farmakologiczna pedofilow.

Co wy o tym sadzicie?

Pillock
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
#2
Hmm..ciekawa sprawa...tylko pozwolę sobie powątpiewać w to że pedofil zgodzi się dobrowolnie na kastrację...
Zawsze byłam tego zdania że to są osoby chore psychicznie..więc też nie wiem co taka kastracja może wskórać..?
Cholera go wie..
#3
Moim zdaniem, caly "problem" lezy w tym, co sie dzieje glowie pedofila a nie jego penisie. Sam akt pedofilii jest juz jakby skutkiem tego co sie w tym chorym umysle zadzieje. Dlatego uwazam, ze sama kastracja nic nie da, bo problem lezy gdzie indziej. Natomiast jestem za utrudnianiem zycia takim osobom. Powinny byc jawne, policja powinna wiedziec, gdzie osoba z takimi sklonnosciami przebywa, zakaz przebywania w okolicach szkol ... maksymalnie utrudniac.

Kastracja pedofili tylko ladnie brzmi w ustach politykow, nic wiecej.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#4
Znam jeden przypadek ,gdzie pedofil..po odbyciu swojej kary (siedział 3 lata za molestowanie seksualnie małych chłopców) wyjechał  do Szwecji zapisał się do jakiejś szkółki biblijnej..wynajmując pokój u rodziny z dwójką dzieci..rodzina oczywiście nic o jego przeszłości nie wiedziała,nie wiadomo jak by to się skończyło gdyby nie jedna islandzka kobieta która wiedziała o jego przestępstwach i rodzinę poinformowała.Dlatego popieram to co napisałaś Sukienko.Takie osoby powinny być jawne i kontrolowane..
#5
W pewnych sytuacjach kara śmierci jest dobrym rozwiązaniem(szkoda że nie u nas)  :-[

Nie wierze że tacy ludzie się "wyleczą" bądź "zmienią"
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#6
Lullaby, Co do ujawniania danych osobowych owego delikwenta nie jest to takie pewne... dlaczego? znajac reakcje naszego spoleczenstwa na wszelkie przejawy innosci mysle, ze bedzie deja vu inkwizycji. Kara byc powinna i to nieunikniona. Karze smierci sie sprzeciwiam..


Co myslicie o "oddziale zamknietym dla pedofili"? a moze zamknac ich w zakladzie, zeby go potraktowano tak jak on dziecko? Jaki rodzaj kary dla takiego delikwenta? jak go zmienic/poukladac klocki w chorym umysle... starac sie poukladac?


Pillock.


[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
#7
(10-09-2008, 23:21)lullaby link napisał(a): Hmm..ciekawa sprawa...tylko pozwolę sobie powątpiewać w to że pedofil zgodzi się dobrowolnie na kastrację...
Zawsze byłam tego zdania że to są osoby chore psychicznie..więc też nie wiem co taka kastracja może wskórać..?
Cholera go wie..

wczoraj widziałam wypowiedź pewnej Pani, której nazwiska nie pamiętam,  na tvn24 o tym, że dobrowolnych kastracji rocznie poddaje się około 2000 więźniów przestępstw na tle seksualnych. Samych statystyk, co do tego ilu z nich było/jest pedofilami nie ma.
Więc jednak, koleś, który wie, że jest palantem czasem myśli... po fakcie.
#8
No tak,tylko czy molestowanie dzieci to zawsze akt płciowy? Molestować można na różne sposoby.I co wtedy? bo sama kastracja już tu nie wystarczy.
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#9
Mowimy o pedofilii w swietle ostatnich wydarzen a nie o roznych rodzajach molestowan. Prosze zapoznac sie z linkami, bo temat wiem, szeroki jak rzeka...

Pillock


[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
#10
Kastrować.
Jeśli ma problem w głowie - skracać.
Wcześniejsze stadium choroby, powinno być również tępione.

Donald matole - wypierdalaj!
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości