Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowi kandydaci na opow
#1
coz ;P, jako  ze jestem i nowy (bo niektorzy mnie znaja ;P ) to wrzucam temat- brak opow
na forum sprawa wyglada pieknie- opow jest pelno
a w realu- ilu z nich pojawia sie regularnie??
w 2004 bylem half/opem,  w 2005 zrezygnowalem, ze wzgledu na sprawy rodzinne
\teraz, ponoc, moja kandytura jest rozpatrywana jako nastepcy?????
#2
ciekawy post ale o co w nim chodzi? :-)
#3
"najlepszy op to taki, ktory wcale nie chce nim byc "

Smile
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#4
(09-09-2008, 14:23)ups link napisał(a): "najlepszy op to taki, ktory wcale nie chce nim byc "

Smile

Czyli  nieop  Big Grin
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#5

Kandydatury osób, którym zostają przyznane uprawnienia operatorów nie były i nie będą rozpatrywane w tym miejscu forum.

Przypomnę kawałek regulaminu:

II. Admini (Operatorzy, Opy):
[...]
4. Powoływani są spośród Użytkowników przez MasterOpów pokoju. By zostać Operatorem wymagany jest długi staż, pozytywna opinia innych Operatorów, znajomość bywalców i problematyki pokoju, wysoka kultura osobista i biegłość w posługiwaniu się poprawną polszczyzną. Nie przyznajemy uprawnień operatora "na prośbę", "w zamian za coś" etc.


Tyle ode mnie,

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#6
Znow bedza truc na temat opowania? ???

Proponuje zamknac temat. Albo....przeniesc od razu do oddusznika Tongue


Bot wrocil, wiec w razie czego wywali kogo trzeba! A jak ludziska posiedza bez kolorkow to nic im sie nie stanie...
#7
świata sam nie zbawisz....  ;D
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#8
Marcin,
jestes żenujący..

a dlaczego ? to wszyscy wiedzą, oczywiście tylko Tobie wydaje się, że wszystko jest w porządku.
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#9
mozna zamknąć?
#10
(09-09-2008, 15:52)kk link napisał(a): mozna zamknąć?
tak, bo przez moment bylem hcetny do tej sluzby, ale juz mi sie odechcialo<bart>
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości