Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Musz w trójmieście
#1
Słuchajcie  pod koniec września ,Muschelsucher będzie odbywał podróż sentymentalną po Wybrzeżu zdaje się. Powstała zatem myśl ,czy nie udałoby się zrobić jakiegoś zlociku w Trójmieście w weekend od 25.09. Co Wy na to?
#2
Macie moje błogosławieństwo  Wink
Muszel ! Powodzenia.
#3
Prosze o termin 27.09 jesli mozna.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#4
Będziemy się starać Smile
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów - wszystkich głupich mężczyzn
#5
Bardzo mi się ten pomysł podoba  ;D
W życiu piękne są tylko chwile Smile
#6
Ja sie tez postaram "nie"byc ;-) hihi
#7
A czy kolega na może zahaczyć o Wawę?  :o
Zdaję się, że zacne audytorium znajduję się tutaj...
Nie to, że mam coś przeciwko... ale trochę zabawne, żeby teraz wszyscy na hejnał jechali do 3city  Wink
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#8
Zacna kolezanko Kotus,
kolega chetnie by zachaczyl ale nie da rady bo ma obowiazki rodzinne do spelnienia i tylko wieczorami troche wolnego czasu. Czasowo nie wyrobie sie.  Przykro mi bardzo ale taki juz moj los. Nie martw sie, bedzie jeszcze okazja zeby zawitac do Wa-wy a wtedy jestem caly Twoj (za mala oplata  ;D).
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#9
(09-09-2008, 15:47)Silvana link napisał(a): Ja sie tez postaram "nie"byc ;-) hihi

Och nie szkodzi.... wtedy ja do Ciebie przyjade. Szykuj sie na nastepny miesiac.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#10
(10-09-2008, 09:01)Muschelsucher link napisał(a): Nie martw sie, bedzie jeszcze okazja zeby zawitac do Wa-wy a wtedy jestem caly Twoj (za mala oplata  ;D).

Trzymam Cię za... to... no... słowo!  Wink
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości