Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trochę namieszaliśmy. ;)
#1
Nudziło nam się rano... wzięliśmy kredki i pokolorowaliśmy trochę forum. ;P

Mamy nadzieję, że się spodoba. Jeśli nie, to zawsze możecie wrócić do poprzedniego stylu wchodząc na "Profil" i "Opcje wyglądu forum". No. To niebieskiego dnia życzymy. ;)

[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#2
Mi się tam podoba Smile)
#3


      Mi normalnie TesH  ;D
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
#4
Wielka Siostra jest pod wrażeniem... równie wielkim  Tongue
plum...
#5
Mnie rowniez sie podoba ,nic dodac nic ujac)))                                                                        Pozdrawiam)
#6
trochę to logo z forum jak dla bravo girl, ale styl ogólnie na +.

Pozdrawiam Marcin.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#7
Ty sam jestes Bravo girl .

Zreszta Smile nie wiedzialam nawet ,ze cos podobnego ma Bravo girl Big Grin - mi takie strony sa obce Wink

Ja lubie niebieski Smile Jest ok.
Pozytyw<allegro Wink>
#8
(25-08-2008, 11:40)kk link napisał(a):Ty sam jestes Bravo girl .

i to we mnie uwielbiasz.  ;D
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#9
Moze forum polchatu rowniez tak pokolorujecie? Big Grin
#10
E no, styl super, a logo to już w szczególności!!!  Wink
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości