Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_
#25
Witam,

naprawde nie rozumiem, SQN, czemu Ty teraz chcesz dyskutowac??
Widzialam logi, a Ty chyba sklerozy nie masz i pamietasz, co wypisujesz na main?
Jak jest Brother, gajowy, Ty zaczynasz odzywac sie rownie chamsko - i za to slusznie masz bana; ciesz sie, ze na 2 tygodnie.

Erot sie zmienia - jak kazdy czat; przykro tylko, ze wlasnie osiaga dno: chamstwa, bezmyslnosci, nagonki tylko dlatego, ze ktos jest opem. Wnetrznosci mi sie skrecaja, jak to czytam.
Gajowy pluje jadem wylacznie, kompletnie juz nic innego nie stanowi dla niego tresci czatowania, lecz wylacznie robienie jazd. Brother tez mu wtoruje, a Ty, Marcinq, jak ten piesek, szczekasz za nimi.
I po jaka cholere??

Naprawde mamy tolerowac cos takiego? Bo owszem: jesli operatorzy by pozwolili na przeklinanie, na robienie, co sie zywnie podoba, na obrazanie wszystkich i wszystkiego.. oo tak, wtedy by bylo cacy, prawda?

Powiem tak: wiecie doskonale, ze nie lubie dawac banow, unikam tego jak moge.
Ale w tym przypadku uwazam: sluszna decyzja!

Wezcie sie puknijcie w łepetyny, panowie Bro, gajek i SQN - idzcie po rozum do glowy - mam nadzieje, ze go znajdziecie.
Na razie usilujecie rozwalic Erota - nie uda sie wam to, lecz zniecheciliscie juz spora grupe osob do zagladania do tego pokoju. I nie chrzancie mi tu o cenzurze, czy braku wolnosci slowa! Bo co innego wolnosc slowa, a co innego chamstwo.

I gajek, nie udawaj, bo i tak wszyscy wiemy, za co tak strasznie nieudolnie usilujesz sie mscic. Ale - moj drogi - cierp cialo, kiedys chcialo. Zerknij sobie na motto, ktore mam tu na dole wypisane: radze je przemyslec i wdrozyc w zycie - wierz mi, bedziesz nie do Poznania, lecz wreszcie do czlowieka kulturalnego znow podobny.

Zdegustowana Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_ - przez gajowy - 25-07-2008, 13:29
Odp: Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_ - przez gajowy - 25-07-2008, 14:16
Odp: Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_ - przez Kathi - 28-07-2008, 23:01
Odp: Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_ - przez lullaby - 30-07-2008, 03:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości