Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_
#21
ajak juz rozmawiamy ma ktos numer tel . do taco bela zjadl bym kurczaka i obejrzal film mhhhh..... albo karkowke Smile
#22
[sub]Widzisz Marcin... myślę, że jak zwykle nie doczekasz się odpowiedzi adresatów Tongue

A co do sytuacji hmm... ;D


n/c

Zakładamy Związek Zawodowy Don Kichotów ? Wink

Bo chyba tylko tyle da się zrobić :p
[/sub]
...
#23
Sejjjjjjjjjfffffff,
masz bajeczny avatar.

Ty to ta Dulcynea?

Sorry off topic - znow.

Przestancie walkowac ten temat. Sa opy i sa nieudolne opy a kazdy z nas jest subiektywny....
Ja subiektywnie pozostane do konca zycia wierna moim obu czatowym opom - idolom.
Na ich widok nie pyskuje, tylko zmieniam pokoj. SQN polecam moja metode....
#24
Aja bym jednak coś zjadł bo jestem głodny poprosze jakies pyszne sniadanko Smile Juuuulcia moja nauczycielko kochana pokaz nozke <napalony> acodo sqna to wole starszych  hihihihi
#25
Witam,

naprawde nie rozumiem, SQN, czemu Ty teraz chcesz dyskutowac??
Widzialam logi, a Ty chyba sklerozy nie masz i pamietasz, co wypisujesz na main?
Jak jest Brother, gajowy, Ty zaczynasz odzywac sie rownie chamsko - i za to slusznie masz bana; ciesz sie, ze na 2 tygodnie.

Erot sie zmienia - jak kazdy czat; przykro tylko, ze wlasnie osiaga dno: chamstwa, bezmyslnosci, nagonki tylko dlatego, ze ktos jest opem. Wnetrznosci mi sie skrecaja, jak to czytam.
Gajowy pluje jadem wylacznie, kompletnie juz nic innego nie stanowi dla niego tresci czatowania, lecz wylacznie robienie jazd. Brother tez mu wtoruje, a Ty, Marcinq, jak ten piesek, szczekasz za nimi.
I po jaka cholere??

Naprawde mamy tolerowac cos takiego? Bo owszem: jesli operatorzy by pozwolili na przeklinanie, na robienie, co sie zywnie podoba, na obrazanie wszystkich i wszystkiego.. oo tak, wtedy by bylo cacy, prawda?

Powiem tak: wiecie doskonale, ze nie lubie dawac banow, unikam tego jak moge.
Ale w tym przypadku uwazam: sluszna decyzja!

Wezcie sie puknijcie w łepetyny, panowie Bro, gajek i SQN - idzcie po rozum do glowy - mam nadzieje, ze go znajdziecie.
Na razie usilujecie rozwalic Erota - nie uda sie wam to, lecz zniecheciliscie juz spora grupe osob do zagladania do tego pokoju. I nie chrzancie mi tu o cenzurze, czy braku wolnosci slowa! Bo co innego wolnosc slowa, a co innego chamstwo.

I gajek, nie udawaj, bo i tak wszyscy wiemy, za co tak strasznie nieudolnie usilujesz sie mscic. Ale - moj drogi - cierp cialo, kiedys chcialo. Zerknij sobie na motto, ktore mam tu na dole wypisane: radze je przemyslec i wdrozyc w zycie - wierz mi, bedziesz nie do Poznania, lecz wreszcie do czlowieka kulturalnego znow podobny.

Zdegustowana Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#26
(28-07-2008, 23:01)Kathi link napisał(a): Witam,

naprawde nie rozumiem, SQN, czemu Ty teraz chcesz dyskutowac??
Widzialam logi, a Ty chyba sklerozy nie masz i pamietasz, co wypisujesz na main?
Jak jest Brother, gajowy, Ty zaczynasz odzywac sie rownie chamsko - i za to slusznie masz bana; ciesz sie, ze na 2 tygodnie.

Erot sie zmienia - jak kazdy czat; przykro tylko, ze wlasnie osiaga dno: chamstwa, bezmyslnosci, nagonki tylko dlatego, ze ktos jest opem. Wnetrznosci mi sie skrecaja, jak to czytam.
Gajowy pluje jadem wylacznie, kompletnie juz nic innego nie stanowi dla niego tresci czatowania, lecz wylacznie robienie jazd. Brother tez mu wtoruje, a Ty, Marcinq, jak ten piesek, szczekasz za nimi.
I po jaka cholere??

Naprawde mamy tolerowac cos takiego? Bo owszem: jesli operatorzy by pozwolili na przeklinanie, na robienie, co sie zywnie podoba, na obrazanie wszystkich i wszystkiego.. oo tak, wtedy by bylo cacy, prawda?

Powiem tak: wiecie doskonale, ze nie lubie dawac banow, unikam tego jak moge.
Ale w tym przypadku uwazam: sluszna decyzja!

Wezcie sie puknijcie w łepetyny, panowie Bro, gajek i SQN - idzcie po rozum do glowy - mam nadzieje, ze go znajdziecie.
Na razie usilujecie rozwalic Erota - nie uda sie wam to, lecz zniecheciliscie juz spora grupe osob do zagladania do tego pokoju. I nie chrzancie mi tu o cenzurze, czy braku wolnosci slowa! Bo co innego wolnosc slowa, a co innego chamstwo.

I gajek, nie udawaj, bo i tak wszyscy wiemy, za co tak strasznie nieudolnie usilujesz sie mscic. Ale - moj drogi - cierp cialo, kiedys chcialo. Zerknij sobie na motto, ktore mam tu na dole wypisane: radze je przemyslec i wdrozyc w zycie - wierz mi, bedziesz nie do Poznania, lecz wreszcie do czlowieka kulturalnego znow podobny.

Zdegustowana Kat
No więc tak, dostałem bana tylko na 2 tyg, super bardzo się ciesze, normalnie nie mogę bez Was żyć, ale do rzeczy, ustosunkuje się do tego postu powyżej:

Po Pierwsze: Gajowy wszedł w trakcie rozmowy mojej z technim, więc nie pisz mi tutaj że ktoś idzie za kimś?My idziemy za sobą?Być może, Wy również, i w tym poście właśnie to pokazałaś.

Po Drugie: Szkoda że w większości tylko opy uważają że to słuszna decyzja, no nic, użytkownicy i psy głosu nie mają.

Po Trzecie: Puknięcie się w łeb?przemyśle, po rozum do głowy raczej nie pójdę, stałem w kolejce po wzrost  Big Grin

Po Czwarte: To wy się próbujecie mścić,  bo ktoś odezwał się nie tak jak potrzeba, no bo jak to ktoś może mieć inne zdanie niż grono opów?ja mogę, i widać nie tylko ja. Musicie to odreagować banem?proszę bardzo, banujcie ile tylko sił w rękach. My zniechęcamy?Popatrzcie na siebie, zanim zaczniecie oceniać postępowanie innych.

Po Piąte: Łatwiej zbanować stałych użytkowników za inne zdanie niż szanowne grono opów, niż innych którzy w mojej opinii zachowują się x2 albo x3 gorzej, no nic wasza wola.

Trzymajcie tak dalej, w końcu w Waszym pokoju będą siedziały same opy(w końcu może to, i lepiej?nikt nie będzie miał innego zdania?)
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#27
Rany boskie, Marcin!!

Przestan dorabiac tu ideologie! Bana dostales za przeklinanie, czyli za brak kultury.
I tak samo Brother i gajowy.
Nie prowadzicie rozmow, tylko usilujecie dowalac do pieca - glownie opom.

To forum jest otwarte dla userow, jak wiesz. Kazdy moze sie wypowiadac i ten kto chce - moze to swobodnie uczynic. O ile zrobi to w sposob kulturalny.

Kultura osobista jest tu glownym motywem, Marcin.
O to tu chodzi - i tyle.

Z mojej strony to wszystko - EOT

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#28
Droga Kasiu, słyszę całkiem dobrze więc te wykrzykniki są zbędne.
[14:21:45] _SQN_: techni gwarantuje Ci ze sie spotkamy
[14:21:48] _SQN_: a to nie bedzie mila rozmowa 
[14:22:02] _SQN_: a moich kolegow tez chcesz poznac?
[14:22:05] _SQN_: nie ma problemu.   
[19:21:53] ~sqn: Why idz poliz dupke operatorowi : P
[19:31:47] ~sqn: Mars osiedlowy kapusiu
[19:38:51] ~sqn: nie klnij!
[19:39:17] ~sqn: no i ok
[14:27:17] _SQN_: Sławek wiktoria

faktycznie, cała masa moich przekleństw Tongue

Nie będę się bronił, bo nie czuję się winny.Teraz możemy zrobić EOT.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#29
(29-07-2008, 00:18)Marcin link napisał(a): Droga Kasiu, słyszę całkiem dobrze więc te wykrzykniki są zbędne.
[14:21:45] _SQN_: techni gwarantuje Ci ze sie spotkamy
[14:21:48] _SQN_: a to nie bedzie mila rozmowa   
[14:22:02] _SQN_: a moich kolegow tez chcesz poznac?
[14:22:05] _SQN_: nie ma problemu.   

[19:21:53] ~sqn: Why idz poliz dupke operatorowi : P
[19:31:47] ~sqn: Mars osiedlowy kapusiu
[19:38:51] ~sqn: nie klnij!
[19:39:17] ~sqn: no i ok
[14:27:17] _SQN_: Sławek wiktoria

faktycznie, cała masa moich przekleństw Tongue

Nie będę się bronił, bo nie czuję się winny.Teraz możemy zrobić EOT.


Obrazanie swoja droga, ale za grozenie ban jak najbardziej sluszny

nawiazujac do tego:
[14:22:02] _SQN_: a moich kolegow tez chcesz poznac?

Szkoda ze sam nie potrafisz zalatwiac swoich spraw i jedyne co ci pozostalo to nawolywanie swoich kolegow. Ehh... W dzisiejszym swiecie juz nikt nie liczy wylacznie na siebie, :/ tylko "Twardziele" sie ostali tacy co to by w 10 sie rzucili na jednego...  Brudasy ktorzy nie maja honoru(Punk is Dead) przede wszystkim maja taka ideologie(10 na 1)

SQN sam w sobie nie jestes zly, tylko przestan sie popisywac przed gajowym i marsem pokazujac co to nie ty a moze beda z ciebie jeszcze ludzie.

pozdrawiam i zycze milego dnia
#30
to juz koniec?  :'(
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości