Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_
#11
Jak to po co?

Nudy na forum...przy takich tematach wzrasta frekwencja o kilkaset procent :Smile


Czas pozamykac te tematy, przeciez zamierzonego celu nikt tu nie osiagnie...
#12
a gajek juz nie opek? :-) sie dzieje kurcze ... :o
#13
(25-07-2008, 14:12)m link napisał(a): a gajek juz nie opek? :-) sie dzieje kurcze ... :o

rotfl, kiedy ja bylem opem na erocie?
#14
(25-07-2008, 14:16)gajowy link napisał(a): [quote author=m link=topic=375.msg12135#msg12135 date=1216984330]
a gajek juz nie opek? :-) sie dzieje kurcze ... :o

rotfl, kiedy ja bylem opem na erocie?
[/quote]


Gajnik nie-kucharz, wrzatku nie gotuje a biedaczyna niewyparzony jezor posiada....
I przez ten jezor ma teraz bana za niewinnosc  ;D ;D


Smok Gajnik...
J.
#15
(25-07-2008, 14:16)gajowy link napisał(a): [quote author=m link=topic=375.msg12135#msg12135 date=1216984330]
a gajek juz nie opek? :-) sie dzieje kurcze ... :o

rotfl, kiedy ja bylem opem na erocie?
[/quote]

heh z bajkowym cie pomyliłem :-) wiesz stary człowiek jest i wydaje mu sie ze moze:-)
#16
;D
#17
policja ruuulez niech tak dalej trzymają moim zawsze najwiekszym marzeniem bylo zostac czatowym konfidentem ale widac ze mam bardzo duzą konkurencje  dobra  koniec tematu ide zbierac puszki  Wink
#18
(25-07-2008, 20:55)_WHY_ link napisał(a): policja ruuulez niech tak dalej trzymają moim zawsze najwiekszym marzeniem bylo zostac czatowym konfidentem ale widac ze mam bardzo duzą konkurencje  dobra  koniec tematu ide zbierac puszki  Wink

nie ma konfidentów. nic z tych rzeczy. po prostu nie każdy lubi burdel. proste. a jak juz ktoś lubi, to niech to robi u siebie Smile

co ja chciałam? acha, why jak zbierasz puszki to spoko - mogę Ci trochę podrzucić.. ostatnio jadę na red bullach/burnach/xlach i innych  Wink
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#19
Andzia Aluminiowe na do czarnego woreczka a metalowe do niebieskiego papier i kartoniki tez stare szmaty zbieram :d i inne roznie smakowite kąski rodem z kloszardowa Big Grin
#20
dziwi mnie tylko to, czemu kresek nagle zamilknął?Tylko na forum opowym umiemy rozmawiać?a jak już jest parę osób z innym zdaniem niż wasze to ciężko prawda? Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości