Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_
#41
[i][color=maroon]Może opalą nam się panowie jak mniej czasu przy kompie spędzą? Takie piękne słoneczko... Ja tam zaraz znów idę się opalać, mrrrrrrrrrrr Tongue

Pozdrawiam urlopowo i życzę co niektórym więcej kultury Smile
Agnieszka.
#42
a tak szczerze marcin:-) za co twoi kumple mieli nastukac techniemu i kreskowi? ... tylko dlatego ze ich nie kumasz? ja tez ich nie kumam ale do bijatki mi daleko ...
#43
...a mnie ciekawi ,ile jeszcze powstanie w tym temacie nowo-rejestrowanych nickow..
#44
forum prosperuje  Wink
#45
(30-07-2008, 11:27)m link napisał(a): a tak szczerze marcin:-) za co twoi kumple mieli nastukac techniemu i kreskowi? ... tylko dlatego ze ich nie kumasz? ja tez ich nie kumam ale do bijatki mi daleko ...

Ten tekst z kumplami, jest odnośnie wcześniejszej wypowiedzi techniego, on wie co napisał, Leia wie, ja wiem. Nikogo więcej za bardzo nie powinno to interesować, i jeśli macie chęć się wypowiadać, to wypowiadajcie się ze swoich NORMALNYCH nicków.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#46
(30-07-2008, 15:18)Marcin link napisał(a): [quote author=m link=topic=375.msg12217#msg12217 date=1217406441]
a tak szczerze marcin:-) za co twoi kumple mieli nastukac techniemu i kreskowi? ... tylko dlatego ze ich nie kumasz? ja tez ich nie kumam ale do bijatki mi daleko ...

Ten tekst z kumplami, jest odnośnie wcześniejszej wypowiedzi techniego, on wie co napisał, Leia wie, ja wiem. Nikogo więcej za bardzo nie powinno to interesować, i jeśli macie chęć się wypowiadać, to wypowiadajcie się ze swoich NORMALNYCH nicków.
[/quote]

hehe to mi sie kasiu dostało :-) apropos marcin niestety ... do dzis nie mam stałego nicka (rozumiem ze chodzi ci o czatowy):-) ... a skoro zakładasz post ogolnodostepny i poniekad rozpoczynasz publiczny osad sytuacji to dlaczegoz to by mnie nie mialo interesowac? ...zwłaszcza ze sa zamieszczane logi w ktorych chcesz faceta bic ... jak dla mnie to bardzo interesujace:-)
#47
Ale zobacz, jeżeli Ty, ja, większość ma odwagę napisać posta pod swoim prawdziwym nickiem, czemu inni tego nie zrobią?boją się że narażą się czatowym znajomym?daj spokój, temat zrobił kompletny offtopic, więc faktycznie, następnym razem wypowiem się jak coś będzie dotyczyło bezpośrednio mojej osoby.Miłej rozmowy o niczym reszcie
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#48
(30-07-2008, 12:44)kk link napisał(a):...a mnie ciekawi ,ile jeszcze powstanie w tym temacie nowo-rejestrowanych nickow..

wzrasta wam frekwencja
#49
szkoda, że ta frekwencja prezentuje tak niski poziom. Wink

ogólnie, nie-personalnie.

i proponuje zamknąć topic, bo faktycznie się żenująco zrobiło.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#50
Zgodnie z sugestią F - zamykam wątek!
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości