Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasz Klient, nasz Pan?
#1
Seks oralny na pokładzie samolotu

Założyciel znanych lini lotniczych Ryanair na konferencji prasowej obrazowo opisał model biznesowy firmy. Według niego klasa biznesowa różnić się będzie od ekonomicznej tym, że w ramach biletu tej pierwszej będziemy mogli liczyć na łóżko i seks oralny.

Podczas wizyty w Dusseldorfie Michael O'Leary, kontrowersyjny irlandzki biznesmen, opowiadał o biznesplanie długodystansowych lotów lini Ryanair. Mówił o tym, że na trasach transatlantyckich do wyboru będą dwie klasy - tania i ekskluzywna.

W czasie rozmowy padło pytanie od niemieckich dziennikarzy odnośnie biznesplanu połączeń długodystansowych. A chwilę potem odpowiedź, która sprawiła, że o Ryanairze zrobiło się znów głośno.

"Klasa ekonomiczna to przede wszystkim niskie ceny. Mowa o opłatach rzędu 10 euro za lot transatlantycki" - podkreślał i dodał - "Natomiast klasa biznes to łóżka i seks oralny na pokładzie. Oczywiście w cenie biletu".

Trwają wakacje, więc z całą pewnością dla wielu klientów liczy się termin wprowadzenia tej niezwykłej promocji. Niestety, założyciel Ryanaira nie chciał zdradzić żadnych szczegółów.

Źródło: money.pl


Miły akcent czy przegięcie pały?
Nie zmuszam Was do myślenia, tak tylko chciałam podzielić się nowinkami do kawy  Wink
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#2

a nie podali kto ten seks oralny będzie serwował?  Big Grin

żeby nie było dyskryminacji to powinni pomyśleć o różnych opcjach ;>

If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#3
ciekawe czy stewardesy przejda specjalistyczne szkolenia:-) ... no i czy im pensje podniosa:-)
#4
(24-06-2008, 17:54)m link napisał(a): ciekawe czy stewardesy przejda specjalistyczne szkolenia:-) ... no i czy im pensje podniosa:-)

a stewardzi to co?  Tongue
gorzej, ze Ci których zdarzało mi się widzieć to chyba woleli chłopców...
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#5
miedzy innymi dlatego stewardzi mnie nie interesuja:-)
#6
(24-06-2008, 23:06)m link napisał(a): miedzy innymi dlatego stewardzi mnie nie interesuja:-)

egoista  Tongue
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#7
(24-06-2008, 13:17)_Leia_ link napisał(a): a nie podali kto ten seks oralny będzie serwował?  Big Grin

Może autopilot  ;D
#8
(24-06-2008, 13:00)_KOTKA link napisał(a):
"Natomiast klasa biznes to łóżka i seks oralny na pokładzie. Oczywiście w cenie biletu".

(24-06-2008, 13:17)_Leia_ link napisał(a): żeby nie było dyskryminacji to powinni pomyśleć o różnych opcjach ;>

Wg mnie pomyśleli, przecież klasą biznes nie latają sami faceci.  Wink
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#9
(25-06-2008, 08:37)_KOTKA link napisał(a): [quote author=_KOTKA link=topic=352.msg11786#msg11786 date=1214301603]

"Natomiast klasa biznes to łóżka i seks oralny na pokładzie. Oczywiście w cenie biletu".

(24-06-2008, 13:17)_Leia_ link napisał(a): żeby nie było dyskryminacji to powinni pomyśleć o różnych opcjach ;>

Wg mnie pomyśleli, przecież klasą biznes nie latają sami faceci.  Wink
[/quote]

Kocia - lecimy?  Wink

szkoda, że tylko na rejsach transatlantyckich...  Big Grin

swoją drogą ci Irlandczycy to mają fajntazję


If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#10
Taka klasa Swingers Wink

Widok sasiada z boku ,moze nakrecać popyt na obslugę.
Samolot bedzie docelowo 2 razy wiekszy - 2 razy wieksza iloscia  miejsc siedzacych-lub klęczacych.
no ! chyba ,ze na wszystkich pasazerów przypada  jeden steward i jedna stewardesa.
Tu potrzebny bedzie kajecik i przy wejsciu " dzien dobry ,życzymy milego lutu - o ktorej mamy pana obsluzyc?"
Teraz ..inwestycje.
Srodek przeciwbolowy na bolaca szczekę i maść natluszczajaca w sztyfcie < do ust ! do ust!>
Stewardzi mogą wowczas zrezygnowac z wiktu na trasach dlugodystansowych.
Wiadomo Smile żołądek pod koniec lotu to bedzie pelny.< cóż za okrojenie kosztow dla firmy>
No!  chyba ,ze sie nie uprawia kanibalizmu.

Jednak. Ktos kogo nie bedzie interesowala ta oferta ,bedzie czul sie dyskryminowany!
Sercowcy tego nie wytrzymają.
...i pójdzie po kieszeniach ,bo beda też poszkodowani.

Taniej "świerszczyk" i rolka recznika papierowego  Big Grin.....albo dwie
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości