Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sado Maso Club + kolysanka26/carotka
#11
Witam serdecznie :-)

Podobno tylko winni się tłumaczą, a ja się na pewno winna nie czuję. Ale skoro chodzi o moje dobre „ złe” imię, to się wypowiem.
Floo działasz mi na nerwy od zawsze. Co innego mówisz, a co innego robisz. Obraziłam Cię, możliwe, ale uderz w stół, a Floo się odezwie. Nie przypominam sobie żebym napisała ze jesteś dziwką, kur... i szmatą.
I z jednym stwierdzeneim się zgadzam, ten pokój był fajny, zanim Ty tu przyszłaś. Byłam  tu na długo przed Tobą i brałam czynny udział w rozwoju tego czata. ( Wiem, ze wiekszość opów tego nie pamieta, ale ja pamietam gdy na czacie było max 10 osób) A Ty przyszłas na gotowe. I cały czas sie rzucasz, a jak ktoś Ci odpowie, biegniesz na skarge i domagasz sie wyrzucania z pokoju. Jakim prawem Tobie wolno bezkarnie obrazać ?  Ja logów nie zbieram, bo dla mnie to głupota, ale proszę, oto dowód, że mnie obraziłaś.


10-11-50 _Floo: bachorem jesteś TY, nierobem na dodatek, ktory zyje na
koszt ojca , siedzi i ubolewa nad swoim marnym zyciem, ktore jest
bezbarwne i nic nowego nie przynosi, brakiem sexuu, partnera i itd....

Nie jestes moim ojcem, Ty na mnie nie łozysz, wiec  łaskawie sobie daruj takie teksty.
A jak juz nie możesz sie od nich powstrzymac, to przynajmniej nie skarż.
#12
Kolejna dyskusja która, i tak nic nie zmieni.Jeśli w pokoju jest admin, i nie reaguje to sorry _Floo "świata nie zbawisz sam".Nie znam sytuacji pokoju, i nie mam zamiaru na jej temat się wypowiadać, po prostu napisałem że dyskusja jest bez sensu, skoro "operator" oraz "admin" nie widzą problemu.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#13
09:59:24] kolysanka26: tylko pytanei, co ideane matki, pieprzoen zony robai an sadomasochistycznym czacie
[09:59:31] kolysanka26: przeciez to ejst kurfa glupie 
10:00:08] kolysanka26: ale wam sie priorytety poj..baly
[10:00:50] kolysanka26: gówno o mnei wiesz i swirujesz wychowaneim swoich bachorów
10:02:23] kolysanka26: Valmonte ale ja nie mam dzieci, meza
10:02:26] ~on_22: moim zdaniem kolysia ma jakies problemy, cos w sobie dusi, jakies niepotrzebne nerwy.. i w kolko szuka tutaj zaczepki
[10:02:28] Ancymonia_Moderata: kołysanka, przynajmniej nie pieprzy o swych ponoc idealnej doopie i cyckach, i o braku seksu
[10:02:31] ** wychodzi ~Er...
[10:02:32] ~cieplutka_su: a moze warto pomyslec nad soba   
[10:02:32] ~on_22: ona tez by pewnie tego nie chciala
[10:02:34] Pani_Valmonte_wlkp: kołysanka i co...czujesz się lepsza? gorsza?? NIJAKA ??
[10:03:00] kolysanka26: pieprzone MATKI POLKI
[10:04:11] kolysanka26: jestem niedo..bana
[10:04:30] kolysanka26: wy kurfa macie duzo sexu z waszymi kurfa dominami
[10:04:33] kolysanka26: i chooj z tego   
[10:05:31] kolysanka26: Niskoslodzona bo wkurfiacie mnei
[10:05:32] ~on_22: jak kolysia ma zajebisty dzien, to przychodzi na czat powkurzac
[10:08:42] _Floo: kolyska mnie TY smieszysz i Twoje teksty i musze z tym zyc, nie szydze , nie zaczepiam a jestem atakowana, jak pojade na maxa po Tobie wtedy słysze przepraszam, juz nie bede....zmeczona jestem
[10:12:56] kolysanka26: Niskoslodzona tutaj maja meza
[10:12:59] kolysanka26: albo boski sex 
[10:13:18] kolysanka26: z mezem
[10:13:22] kolysanka26: cudzym
[10:13:52] kolysanka26: tez wole zonatych
[10:13:59] kolysanka26: ale ja to owie ofijalnei 
10:14:05] kolysanka26: a one pi..doal sie po katach
10:15:03] kolysanka26: Valmonte bo jestem: glupia, zazdrosna, nieoj..bana itd
[10:16:11] kolysanka26: Valmonte to net
10:16:16] kolysanka26: moge byc jaka chce 
[10:18:40] alinka_PaiMei: już sie ogarnełaś kolysanko ??
10:28:06] _Floo: alu a ja sie nie zgadzam na zwrot koloru kolysance, jeszcze nie przeprosiła mnie za napaść
[10:28:25] kolysanka26: Floo i nie przeprosze
[10:28:32] alinka_PaiMei: to już na priv pogadajcie Floo 
[10:30:43] kolysanka26: ja ejstem ta zla, wredna suka, podla zmija
10:30:48] kolysanka26: a oen wtedy moga blyszczec
[10:30:57] kolysanka26: Floo powinnas przywyknac
[10:31:24] 1000twarzy_ali: bez carotki w ogole internet nie istnieje Wink
10:34:00] kolysanka26: koniec dyskusji
[10:34:03] ** wychodzi ~UFO...
[10:34:03] kolysanka26: szkoda   
[10:34:09] kolysanka26: jestem rozczarowana
[10:34:27] kolysanka26: ze tak krotko
[10:34:45] kolysanka26: idz popiesc Floo
[10:35:05] _Floo: kolycha zejdz ze mnie
[10:35:10] kolysanka26: Floo nie
[10:35:49] ~Niskoslodzona: i nieważnie co pisać będziesz o mnie i na mnie, nie obrazisz mnie, nie poczuję się dotkniętaSmile Ty mnie tylko śmieszyszSmile
[10:36:15] kolysanka26: Niskoslodzona i chooj
[10:36:48] ~Niskoslodzona: Tylko dlatego, że wulgaryzm napisała przez dwa o, to nie może dostać bana?Smile
[10:37:14] kolysanka26: tutaj nie ma madrych   
#14
faktycznie, "znieczulica" operatora jest straszna, ale to zostawiam do oceny serwer-operatorów.Na pewno słuchając takiej "wymiany" zdań, odechciałoby mi się siedzieć na pokoju "Sado Maso Club".Ale pisze to jako użytkownik.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#15
No coż, Marcin moze ja się nie znam, moze tak się tworzy pokoj , o czym wspomina kolyska...moze to to daje jej prawo do mowienia tak o nas... ale to oznacza ze kazdy nowy musi milczeć...to po co są czaty...? tylko dla zasiedziałych klubowiczow..?ciekawe czy kolysanka miała wtedy 18 lat, a to pokoj dla dorosłych , jesli dziś ma 26 a ja bywam 6 lat a ona jeszcze dłuzej...

Marcin pisze tu bo u nas operatorzy nic nie robią, rozmawiałam chyba z kazdym prywatnie o jej zachowaniu, o wyzwiskach, to nie tyczy sie tylko mnie, tak postepuje z wieloma uzytkownikami czatu i czuje sie poprostu bezkarna...

Inne pokoje sobie radzą z kołysanką, nasz nie, stad post tu, moze jaki admin się obudzi...to pokoj głowny, licze własnie na to...
#16
Wypowiem sie nieco z kierunku prywatnego -- jak czytam teksty kolysanki26, to tak jakos  odczuwam wrazenie typu 'hm, cos tam racji ma' -- aczkolwiek zupelnie nie wiem skad (moze takie moje osobiste odczucie zwiazane z tematem i "polskoscia" w zakresie pieprzenia sie z osobami trzecimi). Nie znam pokoju, fakt, i nie znam samej osoby.

Za zachowanie pewnie moglaby dostac po tylku (niekoniecznie w sensie BDSM ;P), ale z kolei -- co moge zrobic? Dac s-bana na IP - zmieni. Dac s-bana na maske neo? Jeszcze na glowe nie upadlem -- co prawda powstrzymaloby to kolysanke26, ale przy okazji kolejne pare mln. potencjalnych uzytkownikow.

Bardzo podobny problem jest z ~Agnieszka_Frykowska (kolejna 'gwiazda' polchatu) - zabronic jej wstepu to zabronic wstepu kazdemu uzytkownikowi laptopa z iPlusem.


Jakies konstruktywne sugestie?
#17
kolejny przykład ~delfina, wchodzi, obraża każdego po kolei...Takich użytkowników można mnożyć w nieskończoność, każdy pokój ma swoją "gwiazdę".Mnie bardziej niż jej wypowiedzi o pieprzeniu się z osobami trzecimi, zaciekawiły bluzgi.Proponuję tej osobie co stawia bota w pokoju bdsm, ustawić żeby za bluzgi typu "hooj" wywalało z banem.

Niestety ręce uwiązane...

_Floo :
1. Moim zdaniem na pewno tak się nie tworzy pokoju, ani nie powiększa liczby użytkowników(wbrew odczuciom ludzi w dzisiejszym "internecie" też bluzgi odrzucają jeżeli są one nagminne.)
2. Co Ci odpisał operator "niech robi co chcę"? wątpię, myślę że jakieś kroki zostały podjęte, wiesz w pokoju z dużą ilością osób nie można dać ot tak bana na maskę...
3. z kołysanką może tak, za to z innymi "gwiazdami" nie do końca.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#18
Floo, ale jaki ma sens wklejanie tutaj "loga", ktory jest zlepkiem powycinanych zdan? Przedstawiasz sytuacje jednostronnie.
I dlaczego umieszczasz tam moja wypowiedz kompletnie wyrwana z kontekstu, chociaz przyszlam dopiero okolo 10.30?

Nie zebym bronila kolysanki, ale nie bylo mnie przy calej awanturze. Zglaszalas, ze czujesz sie obrazana, ale kiedy poprosilam Cie o loga, odmowilas wyslania. Dostalam go dopiero pozniej od jednego z opow i z tego co widze, nie tylko kolysanke poniosly emocje i nie tylko ona obrazala. A obecny w pokoju operator staral sie zalagodzic sytuacje, wiec tezy, jakoby nie reagowal, sa deko krzywdzace.


Marcin - w pokoju nie bylo bota, inaczej za bluzgi polecialaby kolysanka, autorka tego tematu i jeszcze moze ze 2 osoby.
A odnosnie wpisywania kolejnych hasel w bota - nie sadze, by to przynioslo efekt, rzecz raczej dziala na przypadkowych turystow, ktorzy pojecia bladego nie maja, na jakie slowa w danym pokoju boty reaguja. Stali bywalcy  przechytrzaja boty na rozmaite sposoby, np wstawiaja kropki czy podkreslniki pomiedzy literki.

Ad Twojego punktu 2.
Bohaterka tematu, jesli ja fantazja poniesie w kierunku przeciwnym do ogolnie przyjetych zasad dobrych obyczajow, jest wypraszana i restartowanie modemu jej nie ratuje - po prostu wylatuje za kazdym razem, kiedy wejdzie przez taki czas, przez jaki ktos ze stalym IP mialby bana.
A bywalo, ze i dluzej niz 48 godzin nie miala wstepu do pokoju.

#19
(18-06-2008, 08:44)1000twarzy_ali link napisał(a): Marcin - w pokoju nie bylo bota, inaczej za bluzgi polecialaby kolysanka, autorka tematu i jeszcze moze ze 2 osoby.
A odnosnie wpisywania kolejnych hasel w bota - nie sadze, by to przynioslo efekt, rzecz raczej dziala na przypadkowych turystow, ktorzy pojecia bladego nie maja, na jakie slowa w danym pokoju boty reaguja. Stali bywalcy  przechytrzaja boty na rozmaite sposoby, np wstawiaja kropki czy podkreslniki pomiedzy literki.

Wiesz, w pokojach na których siedzę (polchat, erotyczny) jeżeli bot nie reaguje, to reaguje operator jeśli jest w pokoju, i widzi zaistniałą sytuacje przynajmniej stara się zareagować(oczywiście czasem trzeba dać mu "znać" na priv)jeżeli zaś operatora nie było, to tak jakby hmmm rozmowa o niczym._Floo wklej całego loga, wtedy może operator zacznie coś robić w "tej" sprawie, skoro faktycznie jesteś bez winy.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#20
Myslę że problem tkwi w tym iż czasami w pokoju robi się dość nudno ,chodzi mi o main.Wtedy wlaśnie następuje prowokacja z czyjejś strony i chęć podkręcenia atmosfery.Padają ostre słowa i ludzie szybko się wzajemnie wkręcają.Bardzo łatwo kogoś obrazić,tymbardziej ze do rozmowy właczaja  sie osoby zupelnie nie bedące w temacie.Nie znam osobiscie osób bioracych udział w tym sporze ale uważam ze to dziecinada,a obrazanie sie na ogólnym jest tego dowodem.Wiec odpusccie ludziska,szkoda czasu i nerw. ;D
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości