Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sado Maso Club + kolysanka26/carotka
#9
Wydaje mi sie Floo, ze przeczytalas cos zupelnie innego, niz ja napisalam. Smile
Moj post wyzej traktowal miedzy innymi o postaciach, ktore z jakiegos powodu kazda wypowiedz traktuja jako zamach na swoja osobista godnosc i czuja sie obrazone. Wiec czemu sie czujesz atakowana moimi slowami? Przeciez w zadnym miejscu nawet nie wspomnialam o Tobie. Wink

Ani Cie oceniam, ani biedaka z kolyski nie robie, a co do bohaterki niniejszego watku, to najrozmaitsze historyjki kreowala, ale nigdy nie popelnila wiesci zacytowanej diabli wiedza skad przez Ciebie tresci. 

Moze sie myle, ale wydaje mi sie, ze forum Polfanu jest ogolnodostepnym miejscem w necie. Pozwol zatem, ze ja zadecyduje, czy sie wypowiadc, czy nie, zwlaszcza jesli zahaczasz o temat zwiazany z naszym pokojem. Jak i mam Wielka Nadzieje, ze pozwolisz operatorom pokoju decydowac, kogo i w jakich sytuacjach banowac, a kogo nie, natomiast osobom odpowiedzialnym za forum SMC pozwolisz decydowac, co maja nim pozostawiac, a co usuwac -  bez pytania o zgode Ciebie, jak i zdawania Tobie relacji z tychze czynnosci.


Meritum tematu bylo wypraszanie z pokoju kolysanki.
Jak sadze sprawa zostala wyjasniona - kiedy obraza Klubowiczow, jest wypraszana, a kiedy nie obraza, nie jest.


SMC ma swoje forum, na ktorym Uzytkownicy moga wypisywac, co tylko zapragna na temat pokoju, wiec sensu zadnego nie widze ciagniecia sprawy tutaj, gdzie nikt pojecia bladego nie ma, kim sa postacie wystepujace w dramacie.


I bez urazy Floo, ale nie mam najmniejszej ochoty uczestniczyc w watkach, ktore dryfuja w kierunku bicia piany, by odpowiadac w nich na Twoje zaczepki.


PS.
Wadero - nie sadze, by operatorzy pokoju "patrzyli na sympatie".
A co do lamania zasad przez stalych bywalcow pokoju - zgoda, ze jesli to robia, sa w pelni swiadomi swoich wyczynow.
  


Wiadomości w tym wątku
Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - przez _Floo - 17-06-2008, 17:11
Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - przez f - 17-06-2008, 17:43
Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - przez m - 17-06-2008, 17:48
Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - przez 1000twarzy_ali - 17-06-2008, 23:34
Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - przez kk - 18-06-2008, 17:48
Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - przez f - 19-06-2008, 11:00
Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - przez m - 19-06-2008, 12:09
Odp: Sado Maso Club + kolysanka26/carotka - przez f - 19-06-2008, 13:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości