Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sado Maso Club + kolysanka26/carotka
#1
Witam
Swoj post kieruje do władz polchatu...bo na władze pokoju sado maso club nie mam co liczyć...
Nie robią nic, na ataki poszczególnych userów przez nie jaką kolysanke26 vel carotke...znaną na wielu pokojach....

Częstotliwość ataków, sposob zachowania, wysławiania,jak i ogólna frustracja tej dziewczyny przyprawia o niesmak i niechęć bywania na czacie...
Nie liczni operatorzy pokoju szybko reagują, inni po setkach obelg dają kolor zółty<co jest kolorem kary w pokoju sado maso>by za chwile go zdjąć po odpowiedzi na ich pytanie : juz się uspokoiłas kolysanko? odp: tak, kolor wraca, a cała masa obelg, wyzwisk, celebrowania jaka to nieszcześliwa jest kołysanka staje się priorytetem...

Na sprzeciw takich działań np. przeze mnie i pytanie dlaczego tak się stało, ze czuje sie zmęczona, zniesmaczona itd... ze pójde z tym w koncu na polfan, moze tam sie znajdą silni na kolysanke, pada odpowiedz : TO GROZBA....nie to nie jest grozba....

Nadmieniam , iż od dawna jako user obserwuje cyrk w pokoju, fulle sa bez uprawnien, potem je znowu mają, opom zabiera sie uprawnienia ,za jakieś tam winy, potem nadaje im się tempy , jest generalnie dziwnie...

Pamietam pokój sado maso club jako pokój z zasadami, teraz nie ma ich wcale, ,,władzy'' nie widuje sie wcale , albo chwilowo,wpadają...nie wiem, pokoj ponoć ma ,,wzięcie'' ale to pokoj sado maso, pokoj dla zboczenców, jesli nie bedzie zasad, botow i dobrej obsady opowskiej to niestety, bedzie jeden wielki śmietnik, który własnie sie nie daje okiełznać...

Na kazde moje pytanie operatorów pokoju dlaczego nic się nie robi na wyzwiska pada odpowiedz : ma neo..nic nie mozemy zrobić...to jest smieszne, ja też mam neo, znaczy mam się czuć bezkarna?? mam biegać po pokojach i wyzywać ludzi bo mam neo?? to chyba jest sprzeczne...ze wszelkimi zasadami...bywalnosci na czatach.

Pytam dlaczego do pokoju nie moze wejść goraca cipa bo ma bana na wejscie, a kolysanka pisze głupie ci** i siedzi w pokoju...dlaczego wielki ch** dostał bana, a kolyska pisze "hoooje" i siedzi nadal...słowo to samo, tylko bot oszukany, ale są operatorzy wiec?????? pisze dziewcze rowniez dziw*, stare kur* i tez nic sie nie dzieje....

Dziś padło stwierdzenie , kolyska nie jest w stanie nikogo obrazić, i co mam sie tym stwierdzeniem zadowolić...?? jakoś do mnie nie przemawia....

Kiedyś na forum dostałam mase obelg od owej dziewczyny czym sie skonczyło....ostrzezeniem...to zart prawda...? bo chyba śnie...


TO JA SIE TERAZ PYTAM da się coś z tym fantem zrobić????

PS
Hannibal chciałes logi, mam ich tysiace, operatorzy tez mają...ale to bedzie trollowisko, wiec uznaje ze nie warto...choć na zyczenie władz moge przesłać...

_____________________________________________________________________________________________________
edit by f:
zmieniłam temat, sprawa dotyczy zarówno pokoju, jak i osoby. w ten sposób, żeby nie przenosić do wiadomego tematu z innego działu.

* mimo wszystko - cenzura
#2
ad bota:
te wszystkie teksty da się zdefiniować (czyt. hoooje, głupie ci** etc.).
na bocie można też założyć bana na wejście dla danego nicku/ip, ale to już raczej sprawa master-opów i full-opów, oni decydują, czy dana    osoba zasłużyła na bana na wejście (mimo wszystko próbowałabym najpierw to załatwić z władzami pokoju).

Zaś jeśli chodzi o samo neo:
nadal funkcjonuje coś takiego, jak ban na maskę. Oczywiście, że wiąże się to z tym, że WIĘCEJ niż jedna osoba nie będzie miała wstępu (ba. przy dobrych wiatrach pół miasta ;>), ale uważam, że na 15 minut "ostrzegawczo" na zasadzie "o, popatrz, potrafimy sobie z Tobą poradzić" nie zaszkodzi. Wink

Tyle z mojej strony,
miłego.

[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#3
floo ...daj jej jakakolwiek fotke to sie uspokoi zwierzaczek:-)
#4
kolysanka26 jest bywalcem pokoju sado maso club od lat.
Doskonale zna zasady, jakie w nim obowiązują.
Bywalcy pokoju doskonale znają sposób postępowania kolysanki26 i jej jazdy.
Niestety jak wielokrotnie mieliśmy okazję się przekonać racjonalna rozmowa nie daje efektów.
Jedynie wyproszenie z pokoju i danie czasu na ochłonięcie skutkują pozytywnie.
Biorąc po uwagę jakie zamieszanie wprowadza kolysanka26 na ogólnym, moim zdaniem tylko szybkie i zdecydowane działania mają sens.
#5
Dodam tyle, ze SMC to pokoj dla ludzi doroslych, zainteresowanych okreslona tematyka. Zdarza sie, ze w trakcie pogawedki uzyte zostanie dosadne, nieparlamentarne slowo, ktore w zaden sposob nie okresla rozmowcow (przykladowo jesli mowa o zatrudnionych w burdelu, a ktos uzyje hasla powszechnie uznanego za wulgarne, zamiast ugrzecznionego "pracownice agencji towarzyskiej", nie oznacza, ze obraza, ale dosadnie stwierdza fakt).
Gdybysmy mieli na prawo i lewo wlepiac bany za slowa wyrwane z kontekstu, bo "brzydkie", szybko pozbylibysmy sie z pokoju wszystkich, ktorzy prowadza jakiekolwiek rozmowy na main, a zostaliby sami wklejacze cmokow.
Kwestie bluzgow w ogole zalatwiaja boty, a bluzgow przemyconych nieortograficznie operatorzy.

Kolejna sprawa to poziom wrazliwosci Klubowiczow.
Jednego obrazi, ze nie dostal cmoka na powitanie, tylko emote koktaila molotowa (flaszke), bo poczuje sie w zawoalowany sposob posadzony o alkoholizm, a po innym szewska wiazanka splynie jak woda po kaczce.


Kolysanka ma swoje wyskoki, ale i wielu sympatykow, ktorzy domagaja sie wpuszczenia jej na czat, jesli dostanie na dluzszy czas zakaz wstepu. O ile przegina bagiete, jest wypraszana, podobnie, jak kazdy inny owa bagiete przeginajacy.


Co do bana "na maske".
W przypadku kolysanki odpada, nawet 15 minutowy.
W mojej ocenie nie jest az takim zagrozeniem dla sw. spokoju pokoju, jak np fani szukania dziur w botach, upierdliwi floderzy czy podobne zabawne inaczej dzieciaki neostrady, by wypraszac wraz z nia polowe miasta.
#6
Jestes ala moderatorem cenzurowanego forum, na ktorym nie pisze za cenzurowanie nie za bluzgi, czy bzdety lecz fakty z moich postow....
Jeśli ja jestem przewarazliwiona to wstaw tu posta za ktory kolysanka dostała ostrzeznie czy upomnienie gdzie na nazywa mnie dzi.. kur.. itd...szmata i jeszcze mase innych rzeczy
moze TY lubisz być tak nazywana, ja nie, wiec wstaw posta ktory osobiscie skasowałaś, a dotyczył mnie, i nawet nie ruszyłaś swojej szanownej d... aby mnie w ogole powiadomić jako usera o danej sytuacji....
wiec nie pitol tu jakiś durnych bzdetow jaka to biedna jest kolsyka, bo ja zaczne naprawde wklejać logi nie tylko kolyski, szkoda tylko robić trollowiko z tego forum
nie oceniaj mojego odczucia i jak ja sie czuje bo wiesz tyle ile zjesz nic wiecej....nie zalatwiaj swoich interesow moimi rekoma...nie myśl za mnie i nie wypowiadaj sie za mnie, juz raz zrobiłaś ze mnie debila jedna baba drugiej babie...a potem jeczysz na priv i przepraszasz....jesteś niewiarygodna, wiec sie niewypowiadaj....
#7
Po moich banach kolysanki26 nikt się nigdy nie zgłosił w jej obronie.
Widocznie były nadzwyczaj słuszne Smile.
Nadmienię jedynie, że maska neo obejmuje zwykle tyle samo komputerów, niezależnie od lokalizacji.
#8
A tam, gadanie. Wszyscy "szalejący" mają swoich wrogów i zwolenników. Wśród opów również. Niewielu przejmuje się, kiedy kołyska obraża Floo, podobnie jak kiedy inni obrażają. Op powinien patrzeć na zachowanie, nie na sympatię. I nie byłoby takich problemów. Stali bywalcy znają zasady i jeśli je łamią, to świadomie.
#9
Wydaje mi sie Floo, ze przeczytalas cos zupelnie innego, niz ja napisalam. Smile
Moj post wyzej traktowal miedzy innymi o postaciach, ktore z jakiegos powodu kazda wypowiedz traktuja jako zamach na swoja osobista godnosc i czuja sie obrazone. Wiec czemu sie czujesz atakowana moimi slowami? Przeciez w zadnym miejscu nawet nie wspomnialam o Tobie. Wink

Ani Cie oceniam, ani biedaka z kolyski nie robie, a co do bohaterki niniejszego watku, to najrozmaitsze historyjki kreowala, ale nigdy nie popelnila wiesci zacytowanej diabli wiedza skad przez Ciebie tresci. 

Moze sie myle, ale wydaje mi sie, ze forum Polfanu jest ogolnodostepnym miejscem w necie. Pozwol zatem, ze ja zadecyduje, czy sie wypowiadc, czy nie, zwlaszcza jesli zahaczasz o temat zwiazany z naszym pokojem. Jak i mam Wielka Nadzieje, ze pozwolisz operatorom pokoju decydowac, kogo i w jakich sytuacjach banowac, a kogo nie, natomiast osobom odpowiedzialnym za forum SMC pozwolisz decydowac, co maja nim pozostawiac, a co usuwac -  bez pytania o zgode Ciebie, jak i zdawania Tobie relacji z tychze czynnosci.


Meritum tematu bylo wypraszanie z pokoju kolysanki.
Jak sadze sprawa zostala wyjasniona - kiedy obraza Klubowiczow, jest wypraszana, a kiedy nie obraza, nie jest.


SMC ma swoje forum, na ktorym Uzytkownicy moga wypisywac, co tylko zapragna na temat pokoju, wiec sensu zadnego nie widze ciagniecia sprawy tutaj, gdzie nikt pojecia bladego nie ma, kim sa postacie wystepujace w dramacie.


I bez urazy Floo, ale nie mam najmniejszej ochoty uczestniczyc w watkach, ktore dryfuja w kierunku bicia piany, by odpowiadac w nich na Twoje zaczepki.


PS.
Wadero - nie sadze, by operatorzy pokoju "patrzyli na sympatie".
A co do lamania zasad przez stalych bywalcow pokoju - zgoda, ze jesli to robia, sa w pelni swiadomi swoich wyczynow.
#10
Czyli zostało wyjaśnione, że podejście do kolysanki26 nie różni się od podejścia do innych użytkowników.
Co prawda nie przeczytałem całego forum, jednak powierzchowna lektura pozwala mi sądzić, że jest to forum polchatu.
Zatem jest to właściwe też miejsce do omawiania spraw pokoju polchatu.

I okazja do zapoznania społeczności polchatu z użytkownikami pokoi polchatu <-- sam nie wiem co znaczy to co ja tu napisałem, jeśli w ogóle coś znaczy  :o ; to ostatnie zdanie wydaje mi się co najmniej dziwne ...  Wink ...
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości