•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilkasy?
#61
Elouuu
Chciałbym poinformować , że dziś to jest 21 07 08 o godzinie 13:30 otrzymałem info telefoniczne ,iż w znajomym ośrodku nie będzie jednak dla nas miejsc (jakaś kolonia sie opóźnia czy coś tam) . W obliczu ogólnego  wk.... jaki mnie ogarnął mam propozycje. Obok PTTK znajduje sie ośrodek AZS Wilkasy , po drugiej stronie plaży, sa tam pokoje hotelowe, domki mniejsze i większe. W necie jest obszerna strona Ośrodka www.azs-wilkasy.com.pl. Nie znam tego ośrodka na tyle by w ciemno zamawiać cokolwiek. Ktoś może woleć dwójke za 150 a kto inny miejsce w domku za 30. Wypowiadać sie Smile) Bo sie robi kijowo.
MAdmar może Ty byś tak się pylnąl i zapytał w tym AZS? Przez telefon Pani tylko rzuciła "to ile tych dwójek ?"-a ja nie wiem ile i czy ktoś nie uzna ze za drogo itp.
#62
[i][color=maroon]Wobec powyższego ja rezygnuję.
Bawcie się dobrze Smile)
#63
My rowniez. Alternatywnie zapraszamy do 3citi. Popytam jak z miejscami i cenami w osrodku, chetnych na nocleg na materacu zapraszamy do siebie Smile

Pinez i Hani
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów - wszystkich głupich mężczyzn
#64
Hmm... jak Chcecie. JA tak czy innaczej jade. Kwatery w Wilkasach  zawsze sie znajdą a może sie jeszcze odwróci w PTTK. Panika niczego nie załatwia Smile
#65
padaja jak muchy ... zadziwiajaca łatwośc zmiany planów:-)
#66
Elastyczność, drogi m, elastyczność....
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów - wszystkich głupich mężczyzn
#67

a może zmiana na 3city jednak???

Ja mogę swój materac przywieźć jakby co Wink
choć może o tyle lepiej byłoby z ośrodkiem co by Hani i Pinez mieli trochę luzu..
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#68
[i][color=maroon]Jeśli to ośrodek obok hanich to polecam, osobiście sprawdziłam w maju, a i do Nich parę min spacerkiem, domki nad ładnym jeziorkiem. Ja będę w 3city od 30 lipca, miałam być ze 3 dni, ale najwyżej zostanę na weekend. Tongue
#69
Mięczaki...  :-\
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#70
Ja daje kurs na Wilkasy. Leniwcom mówie nie Smile 
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości