•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilkasy?
#41
(04-07-2008, 16:16)Hannibal link napisał(a): Laseq, wino gotowe Tongue ?
Laseq wino jest tylko wspomnieniem ;D ;D jest cos lepsiejszego<o ile nie wypije sam> Tongue Tongue
Nie ma tego dobrego coby na gorsze nie wyszło TongueTongue
#42
No wiec tak, u mnie jest taka sytuacja iz nie wiem nawet czy bede w polsce, do tego pieniadze, wzielem sobie sprzet na raty podczas trwania wojska i w dalszym ciagu go splacam, tak wiec nie wiem jeszcze jak bede stac z pieniedzmy. Chociaz jezeli chodzi o to drugie to raczej z tym problemu nie bedzie. Jezeli bede w polsce bede na 90% jezeli nie, z pewnoscia wczesniej Was powiadomie. Milo bylo by poznac i spotkac Was wszystkich w "rzeczywistosci" Tongue ... Jednak znajac zycie jak zawsze cos mi wypadnie. Do kiedy mozna zglaszac swoja obecnosc? tzn kiedy zamierzacie zarezerwowac domki/pokoje/namioty .... itp ... ?
#43
No i się porobiło, dobrze, że teraz, a nie po rezerwacji. Przed chwilą się dowiedziałam, usch!


1) _Leia_
2) atka_ + 3 osoby (DOMEK)
3) dzieff
4) hani
5) _KOTKA
6) zak
7 ) divi + 1
8) ada
9) niegień
10) madek


2) f, jak zwykle, przeszkodziła praca. ;\ ##$%*&()
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#44
zamykam listę.
jeśli ktoś się zdecyduje pojechać - proszę rezerwować we własnym zakresie. Smile
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#45
Yyyyy jak to?  :o
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#46
(09-07-2008, 16:32)_KOTKA link napisał(a): Yyyyy jak to?  :o

No co jak to? ;>

mamy czekać do 1go sierpnia, aż się powpisują? czy może jednak warto zadzwonić do ośrodka i zarezerwować nocleg tym, którzy się wpisali, czyli:

1) _Leia_
2) atka_ + 3 osoby (DOMEK)
3) dzieff
4) hani
5) _KOTKA
6) zak
7 ) divi + 1
8) ada
9) niegień
10) madek


Lista jest u Pablo2, jakby co - on się zadeklarował z dzwonieniem i rezerwowaniem, wszelkie uwagi etc. proszę zgłaszać do niego.
Ci, którzy się wpisali będą rezerwnięci (o ile miejsca będą), Ci, którzy się nie wpisali - rezerwują sobie we własnym zakresie.
Bo jak będziemy się ociągać, to pewnie ośrodek powie, że "proszę państwa, nie mamy wolnych pokoi". ;)
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#47
Rezerwacje klepać w ośrodku... ale listy nie zamykać Smile

Choć właściwie, coś mnie pogięło z tą pro-społecznością... ważne, że ja jestem!  ;D
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#48
(09-07-2008, 17:57)_KOTKA link napisał(a): Rezerwacje klepać w ośrodku... ale listy nie zamykać Smile

Choć właściwie, coś mnie pogięło z tą pro-społecznością... ważne, że ja jestem!  ;D

Kochana jak Ty się zmieniasz  ;D
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#49

(09-07-2008, 18:48)_Leia_ link napisał(a): Kochana jak Ty się zmieniasz  ;D

Kot zmienia sierść, ale nie zmienia natury  ;D Wink ;D
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#50
Sad


nie będzie nas jednak...
przepraszam za zamieszanie.
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości