•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 71
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncert życzeń
Zuza Smile Dzika Smile

życzę Wam naj ...
Mimo tej pogody, co mamy za oknem - mieć chwilę na przymkniecie oczu i znalezieniu sie na łące poniżej.
Ku błogiemu lenistwu , w spowitym łodygami słońcu Smile

[Obrazek: 08_06-2007-158fvd.jpg]



Dzika i Zuzzzzz,

Zdrowia i spełnienia marzeń  :-*

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
Ja również przyłączam się do życzeń. Wszystkiego tego, co może być najlepsze Smile
Buziaki Smile
Dziękuję bardzo za życzenia. Wszystkie Smile telefoniczne niespodzianki też (gorzów /w sensie Robert/ żyje!!! Tongue)

Kathi dziękuję za to kochanie Big Grin - poruszył mnie ten kącik, który mam szykować  8) zapamiętam to  ;D
I wszystkim bardzo bardzo dziękuję za pamięć i życzenia.

Przy okazji, mojej współjubilatce - Zuzance: wszystkiego NAJ, niech się spełnią wszystkie marzenia :**

Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
Uff, dotarłam do domku i tą drogą chciałam bardzo podziękować za pamięć i życzenia, przekazane tutaj, sms'em czy na maila. Tych urodzin nie zapomnę bardzo długo, były niesamowite Smile
A mojej drogiej współsolenizantce życzę zdrówka, miłości i spełniania każdego z marzeń. 
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
Drogiej Vectrze z okazji urodzin życzę - zawsze błękitnego nieba, głowy pełnej marzeń. Zdrowia i wytrwałości w zmaganiach się z życiem, bo ono jest najpiękniejsze właśnie wtedy, gdy pozwala się ze sobą zmierzyć Wink Bądź szczęśliwa i się spełniaj :-*

[Obrazek: Heart_Beads_3255.jpg]
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
Kolejna 18-tkaSmile))
Veciu ,radosci ,zdrowia i czego tylko zapragniesz:*

[Obrazek: 29_01_2008_0858804001201606494_marcel_christ.jpg]
Kochanej Pszczołce urodzinowo wszystkiego naj zycza bigosyWink
[Obrazek: BR7.jpg]
Puk puk...  Wink

[Obrazek: usmiech.jpg]
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
Veciowata!

Wszystkiego Naj-naj, usmiechu, od czasu do czasu odpoczynku od tabunu gosci, hyhy.
Buziak urodzinowy wirtualny - 'na zywo' dam wieczorem (a co! tez lubie byc 'tabun' niekiedy)
Wrocilam i zajrze, ale kawy poprosze, bom padnieta Wink

Buziaki
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 71
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości