Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace konserwacyjne
#1
W związku z pracami na serwerze w dniu dzisiejszym (10.06.2008) serwis PolCHAT.pl będzie niedostępny od około godziny 21 do rana dnia następnego.
[url=http://www.strefawalkingdead.pl]The Walking Dead[/url]
[url=http://www.zywe-trupy.pl]Żywe Trupy[/url]
#2
;D ;D
Szybki chlopak.
Albo prace konserwacyjne cokolwiek spontaniczne  :o
#3
Informacyjnie:

Cytat:Uwaga dzisiaj nastąpiła migracja Polchata na nowe serwery.
Polchat zmienił serwery i jednocześnie zmianie uległo bardzo dużo rzeczy na portalu , w związku z tak szeroka zmianą, przede wszystkim prosimy o wyrozumiałość aż prace moderacyjne nie zostaną zakończone.

Nowy adres chata to http://www.polchat.pl/chat.php
(chwilowo nie działa komunikacja chata przez http)
adres IP nowego serwera : 91.121.134.13
port dla chata to : 14003

Prosimy o przepięcie botów.

Błędy językowe na portalu zostaną naprawione jak najszybciej prosimy o wyrozumiałość, wciągu dzisiejszego dnia wszystko powinno już zostać naprawione.

oraz:
Cytat:Jak pewnie zauważyliście...
Wprowadzamy szereg zmian. W związku z tym mogą występować CHWILOWE przerwy w działaniu serwisu.

Proszę się nie denerwować tym, że poznikały komentarze, nie wszystko się jeszcze przegrało. To samo tyczy się tłumaczeń profilów. Nie chcieliśmy wyłączać serwisu na tydzień - funkcjonuje on teraz w wersji "cały-czas-coś-poprawiamy". Wszystko wróci do normy i mamy nadzieję, że będziecie zadowoleni z nowych funkcjonalności, które wprowadzamy. Smile

Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#4
Pierwsze info o poważnych pracach jest z 10-go. W międzyczasie dowiedzieliśmy sie, że "...nie chcielismy wyłączc serwisu na tydzień...", chwała Wam za to ! . Ja optymistycznie domyślam się, że najpóźniej 17-go o 6-mej rano wszystko będzie pięknie hulało Wink !

Intryguje mnie jedna rzecz. Strona główna kieruje na pokoje i bazy nowego serwera. Mnóstwo linków z zewnetrznych stron (o ile ich właściciele niczego jeszcze nie zmieniali), domyślne ustawienia klientów (ICeQ, NPCC, botów) kierują do pokojów i baz starego serwera poprzez odwołanie do s1.polchat.pl. Dlaczego nietrywialnym jest ustawienia przekierunkowanie domeny s1.polchat.pl na polchat.pl ??? Zlikwidowałoby to tę dziwaczną schizofrenię czatów i zmniejszyło zamieszanie związane z migracją, przynajmniej z punktu widzenia użytkowników.
#5
Cytat:Dlaczego nietrywialnym jest ustawienia przekierunkowanie domeny s1.polchat.pl na polchat.pl Co? Zlikwidowałoby to tę dziwaczną schizofrenię czatów i zmniejszyło zamieszanie związane z migracją, przynajmniej z punktu widzenia użytkowników.

Rapi:
Wink dobre pytanie, ale jak widać -  "pewnie się nie da", ew. "pewnie jest niedziela".
Wszyscy chcemy, żeby wszystko jak najszybciej wróciło do normy.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości