Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żegnam(y) Was - juz czas, juz czas, myć zęby i iść spać ;)
#1
Kochani,

ten cytowany fragment - lekko sparafrazowany, przyznaje - jednej ze starych piosenek 'Perfect'u nie nalezy traktowac doslownie, ale..

No wlasnie - ale.. Wraz z kk_ jestesmy zdania, ze czas na zmiany, czas na 'swieza krew', czas na inne sprawy (dla kk_ i dla mnie) Smile

W zwiazku z tym z dniem dzisiejszym zegnamy sie z Wami jako master-op (ja) i full (kk_).

Dziekujemy za te ladnych pare lat - no kk_ jako full zdecydowanie dluzej Wink , bylo fajnie, no czasem moze mniej, ale w sumie nie mozemy raczej narzekac. Ale obie odczuwamy niejakie zmeczenie materialu.

I dlatego milo nam jest Was poinformowac, ze z dniem dzisiejszym master-opem pokoju Erotyczny zostaje _Leia_.

Nie bez kozery jakis czas temu zaproponowalysmy _Lei_ fulla - uwazamy, ze od dawna jest swietnym opem, sprawdza sie jako full i bedzie wspanialym master-opem. Jest Wam wszystkim dobrze znana, bo na Erotycznym jest od kilku ladnych lat, cieszy sie szacunkiem i wiadomo, ze jest konsekwentna w swoich dzialaniach.

Cieszy nas rowniez fakt, ze rownie dobrzer znany ogolowi Erotycznego blinker, z dniem dzisiejszym zostaje fullem naszego pokoju.  Blinker rowniez jest na Erocie od paru lat, znany userom jako bardzo dobry half-op.

Co do kk_ i do mnie..
Kk_ z dniem dzisiejszym schodzi na half-opa, ja z dniem dzisiejszym przestaje byc master-opem pokoju Erotyczny, lecz jeszcze przez jakis czas pozostane fullem.

Jednakze wszelkie ostateczne decyzje, dotyczace pokoju Erotyczny od dnia dzisiejszego podejmuje _Leia_.

Kochani - obie z kk_ pozostajemy na Erocie, bo nie jest tak latwo zrezygnowac ze spolecznosci, z ktora sie spedzilo ladnych pare lat, a z ktorej duza czesc z wirtualnej przeszla w realna znajomosc, w kilku przypadkach nawet w przyjazn.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i dziekujemy, a _Lei_ i blinkerowi zyczymy wytrwalosci, cierpliwosci, i dystansu Wink

Pamietajcie, ze czat to zabawa Smile

kk_ i Kathi
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#2
prawie jak ''nieme kino'' full, half, master ... pogubiłem sie juz:-) serdeczne dla was pozdrowienia Panie Kasie :-)
#3
(06-06-2008, 13:31)Kathi link napisał(a): Pamietajcie, ze czat to zabawa Smile

kk_ i Kathi

Jak widać nie dla wszystkich...  Wink

No nic, gratulujemy mądrych króków, witamy w realnym życiu!
Leia, blink witamy w wirtualu i współczujemy!

Smile

"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#4
wstrzymam się od komentarza ;-P

A tak na serio to:

kaka

[Obrazek: 43d875df79c3e-61-1.jpg]
proszę zwrócic uwagę na pięknie umiejscowiona bitą śmietanę (i te wisienki!),

Kath
[Obrazek: przystawki.jpg]
jak zawsze niedościgniona...

i miłego "na zewnątrz" ;-)

Nowym fullom wyrazy współczucia
<krzyż na nową drogę ;-P>.

bez buzi.
#5

Chce po wielokroc powiedziec Kaskom z serca ....

http://www.yonkis.com/mediaflash/1000000.swf



Jak rozumiem, teraz wszystkie maile z zalami, skargami nalezy kierowac do Lei i blinka. Wspolczuje:-)
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#6
Kasiom - gorące podziękowania za te kilka lat Smile
Lei - hmmm wyrazy współczucia Smile))
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#7
[Obrazek: fanfary.gif]

powyżej fanfary. ;)

A wszystkim, odchodzącym, przychodzącym - miłych chwil. ;) gdziekolwiek się znajdziecie.
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#8
hmmm...
coś się skończyło - coś co znałam dobrze Wink mimo, że od miesięcy tylko teoretycznie, bo jak wiadomo na czacie nie bywam - ciągle zamierzam, ale...hmm...chyba nie bardzo mam tam czego szukać Wink

Niemniej nie dziwię się wcale dziewczynom Wink i tak są dzielne, że tyle wytrzymały, ha!


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#9
(06-06-2008, 13:31)Kathi link napisał(a): Kochani - obie z kk_ pozostajemy na Erocie, bo nie jest tak latwo zrezygnowac ze spolecznosci, z ktora sie spedzilo ladnych pare lat, a z ktorej duza czesc z wirtualnej przeszla w realna znajomosc, w kilku przypadkach nawet w przyjazn.

Bardzo dziękuję.

Ten czat będzie już zawsze miał dla mnie "twarz" kilku osób.
Przychodzącym i odchodzącym niezmiennie wszystkiego dobrego.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#10
A dlaczego tak? Mi się to nie podoba :/ Czy to naprawdę tak ciężki kawałek chleba? Piszę tu, bo na "tamtym" forum nawet nie ma tematu.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości