•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
Po kolorze ciuszkow widac, ze hetero to oni, normalnie, nie sa ;D
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
Hiszpania 0 - 0 Włochy
karne: (4 - 2)
jak oceniacie mecz?: P
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
Mecz byl generalnie dlugi i nudny .Obie druzyny drownywaly sobie poziomem.
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
przewaznie kazda dobra druzyna podczas turnieju ma jeden slaby mecz ... najlepiej jest ten mecz miec w fazie grupowej (niemcy z chorwacja, rosja z hiszpania, turcja z portugalia) inaczej sprawa konczy sie jak w przypadku chorwacji, holandii i portugalii, jedynym wyjatkiem jest hiszpania pomimo slabego meczu obroniła sie w sumie ze słabiutkimi włochami ... szkoda ze ustawiaj turniej tak ze druzyn z jednej grupy spotykaja sie w połfinałach (powinny dopiero w finale) ... osobiscie uwazam mecz rosja hiszpania jako przedwczesny finał ... (no chyba ze znowu ktos zagra jak patałach...)
też bym najchętniej widziała Rosję z Hiszpanią w finale a tu.. gucio..

W ogóle to chcę Hiszpanię w finale, tylko nie wiem czy z Turcją czy Niemcami.. jakoś tak mi na jedno wychodzi ;-)
Mecz Turcja:Niemcy bedzie wyrownany ale na koncu gole padna dla Turkow ... mistrzowie koncowek:-)

Rosja znow zagra rewelacyjnie z Hiszpanami. Hiszpanie mi nie imponuja wiec potrzebuja farta (sprzyjajacego sedziego) zeby pokonac Rosjan. 


Final Turcja:Rosja .... dwie druzyny europejskie ?!  W takim ukladzie, sercem bede z Rosjanami.


Obstawial ktos takie pary polfinalowe na poczatku czerwca?
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
(23-06-2008, 23:45)CzerwonaSukienka link napisał(a): Obstawial ktos takie pary polfinalowe na poczatku czerwca?
Alez skad.. ..W poprzednich mistrzostwach o Grekach tez nikt powzanie nie myslal.
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
Akurat w czasie ostatnich mistrzostw byłem na Cyprze. Pomimo ze to inny kraj ale bardzo związany z Grecją. Pamiętam to świętowanie kiedy Grecja zdobyła mistrzostwo. Dwa dni wolne od pracy i tylko bal wszędzie. Nawet pieczywa nie było świeżego. Wink
Niemcy -Turcja 3:1, bez dogrywki ,  dwa gole strzeli Podolski
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
(25-06-2008, 00:53)dortmund link napisał(a): Niemcy -Turcja 3:1, bez dogrywki ,   dwa gole strzeli Podolski
... hehe .. dort brawo w koncu przestałęs byc prawiczkiem :-)
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości