•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
hmm a czy czeba byc niemcem zeby kibicowac za niemcami?
Poprostu dobrze grali i czulam ze z portugalczykami wygraja. i tez mialam racje.#
Pozdrawiam z niemiec  Wink
nie nie luzik :-) kazdy ma prawo kibicowac temu komu chce... choc zawsze mnie ''ciekawili'' polacy kibicujacy niemcom:-) a co do gry to obie druzyny zagrały kiepsko niemcy nawet gorzej od portugali ale byli skuteczniejsci a o to chodzi mecz wygrywa ten kto wiecej bramek strzeli ... szkoda ze sedziowie nie odgwizdali faulu ballaka przy bramce oraz nie dali mu zółtej kartki za kilkukrotne symulowanie ...
A ja jestem innego zdania. Mie sie bardzo podobalo jak niemcy grali a portugalczycy to czasami byli zszokowani jak mozna szybko pilke do bramki szczelic. Nie sadze ze obie druzyny byly kiepskie.
Tak, to jest bardzo ciekawe ile jest polaköw co kibicuja za niemcami. Mie sie poprostu podoba jak te chlopaki ze soba razem czymia. Co chodzi o faul ballacka to masz racje. Ale tak to juz jest w pilce noznej. Nastepnym razem za to niemcy dostana zölta kartke albo jakies 11meter....
Pozdrawiam Erdbeera
nie napisałem ze to sa kiepskie druzyny ale ze kiepsko zagrały:-) mało druzyn potrafi grac z nimcami i portugalia do nich niestety nie nalezy (tak jak i polska) ale to juz historia ... sadze ze najfajniejszy bedzie cwiercfinał holandia rosja ...zwyciezca tego meczu powienin triumfowac w finale :-) choc włosi i niemcy (choc troche sie styl poprawil odkad troche krwi polskiej tam sie pojawiło) ze swym antyfudbolem czesto temu przecza ...
Dla mie najlepsza druzyna w Euro 2008 sa holendzy, definitywnie! Zycze im dojscia do finalu. Nie wolno zapomniec o hiszpani! Ja cos tak przeczuwam hihi....
(19-06-2008, 14:46)m link napisał(a): swoj chłop ten daun (ciekawe nazwisko:-) , koke łyka jak nalezy ... ciekawe kiedy dojdzie do połaczenia niemiec i turcji :-)

Pozwolono mu wrocic, trenuje biedaczyna klub z Koloni, wyrazy wspolczucia,  codzienna dostawa koksu juz sie skonczyla Tongue
Wytypowalam dokladnie odwrodtnie to 3:2  >Sad
(20-06-2008, 11:12)m link napisał(a): choc zawsze mnie ''ciekawili'' polacy kibicujacy niemcom:-)

tak jak 'ciekawi' jak można lubić język niemiecki?

oj, staruszku...

historia historią ale język, np. fajny jest. taki.. podporządkowany zasadom ;-P
no to mamy kolejne mistrzostwa ''faworytów'' :-)
Bylam za Holendrami - ale wczoraj grali jak ostatnie patałachy, normalnie!
Rosjanie zasluzenie wygrali.

Ciekawe, co bedzie dzisiaj, ale nie bede ogladac, bo mnie te mecze generalnie wyprowadzaja z rownowagi Big Grin

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości