•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
#81
(17-06-2008, 17:36)m link napisał(a): [quote author=dortmund link=topic=337.msg11627#msg11627 date=1213711060]
Cholera a tu nie bylo transmisji z tego meczu ......  cíekawe jaki wynik ???????????
dort :-) z google nie umiesz korzystac? ... tylko nie pisz co to google:-) ... czesi byli o klase zespołem lepszym od turków co tez potwierdzili dwoma brameczkami ... na 15 min przed koncem jednak turcy zdobyli gola kontaktowego ...i nabrali wiatru w żagle ... w ciagu dwoch minut w ostanich minutach meczu po karygodnym błedzie petera czecha ... zdobyli dwie kolejne bramki ...
[/quote]
google???  ...  tureckich widzialem .... polakow nie widzialem ...co to za stacja google ..m przestan sciemniac :-[
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#82
(17-06-2008, 17:36)m link napisał(a): dort :-) z google nie umiesz korzystac? ... tylko nie pisz co to google:-) ...

Google indeksuje zawartość strony średnio co 2,3 dni. Tak więc zakładając nawet, że po 24 godzinach robot googla łyknie wynik z jakiejś stronki i wstawi go do SERP`a (wyników wyszukiwania), to co dortmunderowi po google ?

Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#83
UPS  ;D ja ci powiem co  ....NIC...  aaaaa... niech  "m" sie teraz wstydzi i nie szpanuje goolami  Tongue
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#84
oj przestancieSmile
w pewnym sensie m mial racje. W google mozna np. znalezc strone z ktorej mozna ogladac mecze i z pewnoscia o to mu chodzilo.
a Ty dortek o onet .pl nie slyszalesTongue
#85
wyjasniam :-) ostani raz obiecuje .... bo szkoda na to czasu :-)

mecz turcja odbył sie w dniu 15 czerwca 2008 o godz 20,40
dort zapytał jaki był wynik dwa dni pozniej ok 16.30 ... zasugerowałem zartem ze mogł sprawdzic w google, jakby był ciekawy ale pewnie nie był (bo zapewne tyle go piłka nożna interesuje ile zdecydowana wiekszosc piszacych tutaj:-) wiec nie sprawdził:-) ale i tak to nie mialo znaczenia bo podałem wynik sam  z pieknym opisem jak mniemam:-)
co do google ...nie mam pojecia co ile toto aktualizuje cokolwiek i powiem ze wiedziec nie chce:-) ale wiem ze juz klika minut po meczu na roznych stronach (forach, wiadomosciach) wynik meczu był widoczny ...

wpisu dorta po mym poscie nie zrozumiałem:-) , wpisu upsa tym bardziej dopiero tene zasugerowała ze chodzi o ogladnie meczu ....heheh.. sam bym na to nie wpadł:-)
#86
hejkum))

jakos odeszlismy od zabawy a "glodnego" nie widac to moze ....


Cwiercfinal 01. Portugalia-Niemcy
Cwiercfinal 02. Chorwacja-Turcja

Moje typki

Cw 01. 2:0
Cw 02. 2:0



#87
Portugalia-Niemcy  3:2  ;D
Chorwacja-Turcja 1:2  Tongue (Christoph Daun odwalil tam kawal roboty, kto wie czy to teraz nie zaowocuje)


#88
swoj chłop ten daun (ciekawe nazwisko:-) , koke łyka jak nalezy ... ciekawe kiedy dojdzie do połaczenia niemiec i turcji :-)
#89

Portugalia - Niemcy        2:1

Chorwacja - Turcja        1:1
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#90
Portugala - Niemcy 0 : 2
Chorwacja - Turcja 2 : 1
Smile Pozdrawiam
Buziaczki Erdbeera
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości