•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 14
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EURO 2008
#61
(10-06-2008, 15:17)napoleonka link napisał(a): wypowiem sie krotko Wink

[Obrazek: nasigoramn2.jpg]
[Obrazek: nasigoramn2.2498c61b5e.jpg]

[Obrazek: polskaoo1.jpg]
[Obrazek: polskaoo1.772db188de.jpg]

biedne dziecko    Sad juz na starcie takie rozczarowanie  Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#62
(13-06-2008, 00:34)m link napisał(a): wyrwałbym tego angolskiego chwasta ...

alez  m    ;D      to dobry fachowiec zna sie faulach jak prawdziwy profesjonalista  a poza tym do rwania to on chyba nie jest (wiesz... zona ,dzieci).. Tongue
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#63
[Obrazek: z5308258Z.jpg] Wink
#64

tene jednak Ci się udało.

... ten karny na samiutkim końcu... i nie wiadomo za co. Się przyznaję, że oczy mi się zmoczyły.. aczkolwiek i nasz gol podobno mógł być ze spalonego...
cóż . piłka jest okrągła.. jak fortuna.. a sędziowie to ludzie i też bywaja omylni..

ech.

no ale... przynajmniej remis.  Smile
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#65
http://howard.rlz.pl/  ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#66

[Obrazek: 82722655wx4.jpg]
[Obrazek: 82722655wx4.e0770df850.jpg]
#67
to zabawne, że patrzymy tylko na dyskusyjny karny z '93 - oczywisty błąd (mimo, że UEFA wstawiła się za sędzią),

ale tak jakby nikt nie zauważa, że dyskusyjna była też bramka Rogera, który to był na spalonym (słowa choćby Z. Bońka) .

Co tu dużo mówić.

Sędzia kalosz i tyla.

:-)
#68
(13-06-2008, 01:13)dortmund link napisał(a): [quote author=m link=topic=337.msg11534#msg11534 date=1213306450]
wyrwałbym tego angolskiego chwasta ...

alez   m    ;D      to dobry fachowiec zna sie faulach jak prawdziwy profesjonalista  a poza tym do rwania to on chyba nie jest (wiesz... zona ,dzieci).. Tongue
[/quote] ... tym lepiej bedzie bardziej cierpiał  Wink ... a co do brameczki ze spalonego ... widziałem ich mase na roznych imprezach podobnej rangi ale nigdy nie widziałem aby sedzia w magiczny sposób pozniej nadrabiał ten bład :-) co wiecej ten spalony był prawi nieuchwytny ... bardzo male szanse dla sedziów aby go zobaczyc ... jednym słowem zapachniało banda listkiewicza i piłkarskim pokerem ... ciekawe czy zona webba ma na imie łapówka ...
#69
zastanawiałąm się czy tu czy w humorze.... ale jednak tu wkleje:

Siedzi facet w fotelu i ogląda na Euro 2008 mecz Polska - Austria.
5. minuta meczu - Smolarek strzałem w długi róg pokonuje austriackiego bramkarza. 12 minut później Murawski główką na 2:0. W 28. minucie po golu Krzynówka z rzutu wolnego jest już 3:0!
Nagle ktoś go szarpie za koszulkę i słyszy głos:
- Kupiłeś marchewkę? Marchewkę się pytam czy kupiłeś!

;D
plum...
#70
holendrzy znowu klasa ...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 14
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości