Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ban za brak stałego niku...rece opadaja...
#3
No to tak drodzy panstwo :> wywalilem ~klikacza, jak ze wstepnej rozmowy wygladalo :

[15:26:28] Silverfox: masz 30 sekund na potwierdzenie
[15:26:31] Silverfox: czy rejestrujesz
[15:26:32] Silverfox: nicka
[15:26:44] Silverfox: bo tymczasy wywalam


dalem mu 30 sekund na to aby sie wyjasnil, skad mialem wiedziec ze osoba poszla sobie do kuchni, nic nie powiedziales, jeszcze nie czytam w myslach i jeszcze nie jestem Bogiem.


[15:27:36] ** zostałeś wyproszony z pokoju pogawedka przez operatora
(powód: -> przyjdz z zarejestrowanym nickiem -> www.polchat.pl  wowczas
porozmawiamy. Pozdrawiam Silverfox)


Powod oczywiscie podalem, niemniej jednak NIE DOSTALES BANA, a jedynie wyprosilem Cie (kick)poniewaz stwierdzilem ze po prostu nick wisi. Moze zaloz photobloga, albo wiem Idz do Ryszarda Cebulu z Tvnu on Cie napewno wyslucha i zrobi wstrzasajacy reportarz o Operatorze ktory Cie wywalil.
Sam Tymczasow nie lubie, a jako musiek nie raz to samo twierdziles.

Jeśli tacy ludzie posiadają władzę na pokojach to ja sie nie dziwie ze
jest jak jest, po prostu ręce opadają jak sie widzi takie rzeczy


Sluchaj poniekad mam dosc twoich szczeniackich zachowan, rozwaliles strone pogawedki, bo Ci cos nie przypasowalo, nie umiesz pokazac twarzy i wejsc z normalnym nickiem ?

a druga sprawa jezeli Cie wywalilem to podalem powod, skoro masz jakis problem to zapraszam na czata wyjasnimy, bez kickowania itp. Male nieporozumienie, bo myslalem ze sie w ogole nie odzywasz, gdy poprosilem Cie o odezwanie sie rowniez milczales.

Pozdrawiam Fox
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: ban za brak stałego niku...rece opadaja... - przez Silverfox - 01-06-2008, 21:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości