Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ban za brak stałego niku...rece opadaja...
#2
Nie bede tu bronila foxa jesli chodzi o sam powod wyrzucenia (wydaje mi sie, ze to byl kick nie ban, ale foxa warto zapytac), bo po Twoim wyjsciu sama sie zdziwilam, ze taki powod zostal podany (zapytalam foxa o to czy wyszedles sam). Oczywiscie nie jest zasada pokoju, by wchodzic na stalych nickach, bylo to uzyte tylko w stosunku do Ciebie.

Jesli chodzi o twoje lamanie zasad, to faktycznie dzis ich nie zlamales, ale wczesniej zlamales zasady w tak nieladny sposob, ze nie powinienes sie dziwic, ze w pokoju mozesz byc niemile widziany. To, iz ukarales mnie i nasz pokoj za to, ze nie lubisz jakiejs tam trzeciej osoby, z ktora toczyles wojne, jest dla mnie wciaz kompletnie niezrozumiale, takie zachowanie uwazam za karygodne. Nie chce mi sie roztrzasac tamtych tematow, ale to o czym piszesz teraz w porownaniu do tego co zrobiles wczesniej jest niczym.

Tak czy inaczej, od dawna jestes mi juz osoba obojetna.. ty chyba wciaz nie mozesz pogodzic sie z pewnymi sprawami. Wrzuc na luz chlopie.

Dodam na koniec, ze podczas tego wyrzucenia bylam obecna w pokoju a ty wiesz doskonale, ze jestem tam glownym opem, wystarczylo napisac do mnie na priv.

Poza tym, nie wiem czemu ukrywasz sie po nickiem ~klikacz. Akurat w pokoju wiekszosc ludzi wie, ze to ty, ale tu ukrywajac sie to nie wiem co chcesz zdzialac.
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: ban za brak stałego niku...rece opadaja... - przez Niespiaca - 01-06-2008, 21:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości