Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[*] Universe uboższy o wokaliste /gitarzyste/kompozytora
#1

[*]
#2
  Podczas wywiadu w programie "Wideoteka doroslego czlowieka" Henryk Czich (wokal,instrumenty klawiszowe) powiedzial ze musza dotrzec do zeszytu w ktorym sa niepublikowane teksty piosenek i wiersze Miroslawa Breguly.
Po smierci wokalisty Dzemu Ryszarda Riedla rowniez bylo glosno o tym ze Rysiek posiadal zeszyt pelen niepublikowanych tekstow... do tej pory (jezeli wogole istnieje taki zeszyt) nie ujzal on swiatla dziennego...
Zycze wszystkim fanom zespolu Universe zeby z zeszytem Mirka Breguly bylo odwrotnie niz z zeszytem Riedla, zebyscie mogli jak najszybciej poznac te teksty i wiersze... 
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#3
Sliff  Smile ja rowniez nie jestem Ich fanem (wiadomo zna sie te dwie, trzy piosenki z lat mlodosci) i nic wiecej, szczerze mowiac to nawet nie myslalem ze Oni jeszcze istnieja, az do tamtego dnia...         
Wypowiedzi Czicha na temat alkoholizmu Breguly nie widzialem i nie wiem co tam o Nim powiedzial ale za to czytalem wywiad Mirka Breguly z ktorego mozna sie wiele dowiedziec i moze czesciowo zrozumiec...  (jezeli jeszcze nie czytalas)  www.nazdrowie.europ.pl
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości