Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z komputerem
#11
˝Chciane˝ przez lud Big Grin
Powiem tak: kolejne dystrybucje Windoze napędzają rynek Hardware´u.
To wszystko robione jest tylko po to, żeby wyciągnąć z nas - obywateli, jak najwięcej kasy.
Producenci Softu, poprzez ogromne wymogi swoich produktów w pewien sposób zmuszaja użytkowników do zakupu coraz to nowszych i często drogich podzespołów.
Bo co z tego, że uda się komuś postawić Vistę na minimalnej konfiguracji sprzętowej, skoro całość będzie ledwo chodzić...wtedy chcąc pozostawić owe ustrojstwo na dysku, zmuszeni jesteśmy do kosztownej rozbudowy kompa Big Grin

Honesta res est laeta paupertas.
#12
(10-09-2007, 10:08)Hannibal link napisał(a): ˝Chciane˝ przez lud Big Grin
Powiem tak: kolejne dystrybucje Windoze napędzają rynek Hardware´u.
To wszystko robione jest tylko po to, żeby wyciągnąć z nas - obywateli, jak najwięcej kasy.
Producenci Softu, poprzez ogromne wymogi swoich produktów w pewien sposób zmuszaja użytkowników do zakupu coraz to nowszych i często drogich podzespołów.
Bo co z tego, że uda się komuś postawić Vistę na minimalnej konfiguracji sprzętowej, skoro całość będzie ledwo chodzić...wtedy chcąc pozostawić owe ustrojstwo na dysku, zmuszeni jesteśmy do kosztownej rozbudowy kompa Big Grin

Az lza sie w oku kreci na wspomnienia kiedy producenci softu optymalizowali kod Sad
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#13
(10-09-2007, 10:08)Hannibal link napisał(a): ˝Chciane˝ przez lud Big Grin
Powiem tak: kolejne dystrybucje Windoze napędzają rynek Hardware´u.
To wszystko robione jest tylko po to, żeby wyciągnąć z nas - obywateli, jak najwięcej kasy.
Producenci Softu, poprzez ogromne wymogi swoich produktów w pewien sposób zmuszaja użytkowników do zakupu coraz to nowszych i często drogich podzespołów.
Bo co z tego, że uda się komuś postawić Vistę na minimalnej konfiguracji sprzętowej, skoro całość będzie ledwo chodzić...wtedy chcąc pozostawić owe ustrojstwo na dysku, zmuszeni jesteśmy do kosztownej rozbudowy kompa Big Grin

Zgadzam sie z tym Ze kompa trzeba rozbudowac sam zrobiłem to dla Visty Sad.... i teraz tego załuje bo kase ktora władowalem w Kompa mogłem mądrzej zainwestowac...No ale cuz Smile.... Mam teraz sprzet ktorego niebede musial wymieniac przez najblizsze 2 lata Smile
http://www.gifownik.pl/gify_02xxz/3d/138.gif
#14
(10-09-2007, 10:14)Mazi link napisał(a): No ale cuz Smile.... Mam teraz sprzęt, którego nie będę musiał wymieniać przez najbliższe 2 lata Smile
Teoretycznie ;D
Wszystko będzie działać, do momentu wypuszczenia jakieś nowej ˝aktualizacji˝, jakiegoś fajnego programu Big Grin
Wtedy zauważysz, że jednak mogłeś kupić więcej ram´u, ciut mocniejszy procek...itp, itd Wink
To jest cholerne Neverending Story ;D

Honesta res est laeta paupertas.
#15
Wiesz jak bym chcial Conwertowac Pliki na Format HD DvD To bym se wziol Core Quad.... Ale nie czylem takie potrzeby na chwile obecna wystarcza mi to co mam a głownie komp jest mi potrzebny zeby grac.... A Prawde mowica Do testowania gier i Gram teraz w "PREY" I na max detalach nawet sie nie zwiesilo Smile A ztego co czytalme na forum to dopiero moze mnie zaskoczyc wymaganiami 2 Czesc Trensformersów Smile
http://www.gifownik.pl/gify_02xxz/3d/138.gif
#16
[flash=200,200]http://www.cda.pl/gry-online/3/vista.php[/flash]  Jak załadowac Viste w 2 minutki Wink
http://www.gifownik.pl/gify_02xxz/3d/138.gif
#17
(20-12-2007, 18:23)Mazi link napisał(a): [flash=200,200]http://www.cda.pl/gry-online/3/vista.php[/flash]   Jak załadowac Viste w 2 minutki Wink
No tak, home premium ;P

A swoja droga, jest jeszcze jedna wersja tego dziadostwa, aczkolwiek niedostepna na rynku dla tzw. Kowalskiego. Zwie sie to Enterprise, co ogolnie rzecz ujmujac do zludzenia przypomina Ultimate, z tym tylko ze ma wiele wodotryskow potrzebnych glownie korporacyjnym adminom w celu zarzadzania stacjami roboczymi z zainstalowanym ww. dziadostwem.

Wracajac do jednego z poprzednich postow. Jakiz mnie szok ogarnal kiedy szanowny MS przyslal mi info, ze jest SP1 do Visual Studio 2005, nawet Windows Update (wingrows blowdate ;P) mnie poinformil o tym ze jest takowy. Ok sciungam, instaluje i co ;D lipton i kicha INCOMPATIBLE ;D Minely 2 dni i jakas popierdula w Redmond sie oknela ze Vista tego nie lyka. Pojawila sie oddzielna poprawka dla Visty. Boshhhhhh, ze ja tych gosci znam po imieniu, to wyklinal nie bede Wink
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#18
No więc tak.Laptok jeden mi ciągle się wiesza.Zauważyłam w task menagerze że explorer.exe mi dużoo pamięci zżera.Czy ktoś wie..jaka może być tego przyczyna?
Myślałam na początku że to wirus.ale jak to wyłączę to znika wszystko z pulpitu.. wraz z paskiem narzędzi..
#19
(30-07-2008, 03:16)lullaby link napisał(a): No więc tak.Laptok jeden mi ciągle się wiesza.Zauważyłam w task menagerze że explorer.exe mi dużoo pamięci zżera.Czy ktoś wie..jaka może być tego przyczyna?
Myślałam na początku że to wirus.ale jak to wyłączę to znika wszystko z pulpitu.. wraz z paskiem narzędzi..
zdecydowanie za malo mu dajes do zarcia:-) i dieta mu nie słuzy
#20
Liv, czy siedzisz na HPeku?

bo jak tak to mogę pomóc (na priv).
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości