• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urlopowe pozdrowienia
#1
Tego watku jeszcze na polfanie  nie bylo  ;D.
To miejsce dla tych ,ktorzy pragna pozdrawiac innych userow z miejsc w ktorych wypoczywaja.
Od erota nie ma urlopa  TongueTutaj mozna rowniez pozdrawiac wyruszajacych na urlop zyczac im udanego wypoczynku.
Mozecie sie podzielic waszymi wspomnieniami z podrozy do ciekawych zakatkow,polecac miejsca ,hotele ,bary, .Mozecie ostrzegac przed niebezpieczenstwami czyhajacymi na nieswiadomych zagrozen biednych turystow.Mozecie rowniez wklejac fotki ( mile widziane)z opisami i komentarzami .Uczynmy sobie kacik  do ktorego bedzie sie chcialo wracac  Smile
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#2
Ok to ja pierwszy zaczne ...... we wtorek czyli  15.04. lece na Mallorke  ..... bede Was na biezacao pozdrawial i informowal o moich spotkaniach z tubylcami .Postaram sie jakies gorace foty wstawic .Z  tego co zdobylem w necie wynika , ze slonce prazy niemilosiernie i tak ma pozostac przez kilka dni ...mam nadzieje ,ze przez 10 nalblizszych.
        Ciesze sie ,ze bede mogl podzielic sie z Wami tymi kilkoma promieniami slonca znad Morza Srodziemnego.Byc moze uda mi sie zachecic jakies osoby do wypadu na ta PIEKNA WYSPE.. Tongue Jezeli ktos bedzie chetny to prosze o kontakt .W grupie  Winkzawsze razniej .
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#3
(14-04-2008, 02:17)dortmund link napisał(a): bede Was na biezacao pozdrawial i informowal o moich spotkaniach z tubylcami .Postaram sie jakies gorace foty wstawic .

No..w bikini...jakieś wstaw ;D Uważaj na tubylców..może jakieś dzikie kanibale tam???
#4
(14-04-2008, 02:17)dortmund link napisał(a): Jezeli ktos bedzie chetny to prosze o kontakt .
My jesteśmy chętni i z góry bardzo dziękujemy za taki piękny prezent Tongue
#5
Podaje link do radia ...wystarczy zamknac oczy ,zeby sie przeniesc na wyspe  Winkposluchajcie tego szumu falllllllll.....
http://web.inselradio.com/aktuelles/wetter
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#6
zimno ,mokro i szaro  brrrrrrrrrr....
Za 12 godzin i 54 minuty uniose sie w powietrze  Wink
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#7
To zanim się uniesiesz przyjmij jeszcze życzenia z okazji 94 urodzin, staruszkuSmile)) mam nadzieję, że do setki dociągniesz, dostojny jubilacieSmile))

A teraz już możesz leciećSmile))

P.S. Pamiętaj, wynajmuj tylko kłapouchego, mało pali i taki bardziej bezwypadkowy jestSmile)
#8
Mam urlop od rodziny....
też się liczy?

jak tak to pozdrawiam ;p
...
#9
Liczy sie Sejjjjffff:-))
Wysylaj te fotki z libacji i innych orgii.
Ju.
#10
heheheheh :-) dortmund musisz sie starac, bo savecia Cie pobytem w domu pobije Wink
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości