•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urlopowe pozdrowienia
#31
(02-05-2008, 01:58)dortmund link napisał(a): Dzien drugi .
Ratunku!!! Leb mi peka.Jak na poczatek  wszystkiego bylo za duzo .Za duzo slonca , swiezego powietrza , lazenia po okolicy i alkoholu troche tez ... Wink
Zrobilem rozeznanie w terenie . W hotelu srednia wieku  grubo po 60-ce ,ale i tak maja niska tylko dlatego ,ze ja tu jestem  8).W barze  na dole trzeba strasznie uwazac na kelnerow ,bo lubia orznac.Jest taki jeden lysy w okularach ... za capucino skasowal 4 euro  a w  karcie stoi 2,80   >Sad Mala interwencja u szefa  wyrownla straty ( na koszt firmy darmowy drik ;D)Postanowilem urzedowac poza hotelem ; jest taniej i laski troche mlodsze ...Tym sposobem trafilem do baru "Romantico". Muzyka na zywo(zawsze po 20 .30) w wykonaniu prawdziwych  hiszpanskich artystow;Manolo i Lolita.Manolo po mistrzowsku gra na gitarze,Lolita spiewa i tanczy tupiac przy tym mocno w drewniana podloge.Publicznosc jest zachwycona .Padaja oklaski a kelnerzy szybko sie uwijaja z tacami pelnymi trunkow.. i o to chodzi ;D.Przy stoliku obok siedzi laska strasznie podobna do Eskimoski( tej naszej )Ponoc kazdy z nas ma sobowtora ,wiec dlaczego lullka nie mialaby miec swojej  Wink
Dwa razy Mojito, Caipirinha... zaczyna byc nawet sympatycznie.Chetnie zagadalbym do tej czarnuli siedzacej obok ,ale niestety zbiera sie z kolezanka do wyjscia .Wpadne tu jurto o tej samej porze ,moze nastepnym razem bedzie wiecej czasu . Na koniec  zamawiam Sex on the Beach, jakos trzeba pozegnac kolejny dzien urlopu....
Z baru nie mam zdjec  bo przy swiecach jakos nie wyszly...

Dort, jak Ty wychyliłes tyle różnych drinków to i Angelinę Jolie mogłes zobaczyć. (Ciekawe czy po przebudzeniu to nadal byłaby ona  Wink )

Pozdrowienia jeszcze z Warszawy, za chwilę z drogi na Mazury no i wieczorem juz z Mazur :-)
(nie, nie, netu tam nie będzie :>)

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#32
(29-04-2008, 20:31)zofija link napisał(a): Łeeeee, ciągle te palmy, słońce, niebieskie niebo, opalone dziewczyny.... NUUUUDAAAAAAAA  ;D


Trzeci dzien   - No i zofioza wykrakala...
Ciemne deszczowe chmury zawisly nad Paguera.Silny wiatr z poludnia niesie ze soba  morskie fale ,ktore rozbijajac sie o skalny brzeg tworza w powietrzu  slony areozol .Powietrze pachnie Morzem Srodziemnym   Wink  Po sniadaniu krotki spacer polaczony z inhalacja wzdloz pobliskiej plazy.Przed poludniem wycieczka do Valldemosy.Bylem tu juz klka razy i zawsze chetnie  wracam.Chopinowi tez sie podobno podobalo.Dzieki temu ,ze mial taka pogode w czasie pobytu jak ja dzisiaj skomponowal w Valldemosie kilka znanych utworow (nie pamietam jakich)Jak sie siedzi caly dzien w malej klasztornej celi ,to co innego mozna robic  hyhyhyhy.....
Stare   mury traca nieco  "myszka"(czytaj czuc zgnilizne )w przeciwienstwie do hotelu restauracji   noszacego nazwe miejscowosci.Warto do niej wpasc mimo ,ze jest dosyc drogo ...http://www.valldemossahotel.com/   Hotel jest polozony nieco nizej centum

[Obrazek: mallorkawiosenna027jw5.jpg]



Przy klasztorze stoi popiersie Chopina .Fryderyk zwrocony jest twarza do wejscia duzej kawiarni-baru .Maja tam najlepszy placek migdalowy jaki jadlem na wyspie .Warto do nich wstapic. Wink


[Obrazek: imgp0796gy8.jpg]




Uliczki Valledemosy


[Obrazek: imgp0800ku3.jpg]




[Obrazek: imgp0821pi0.jpg]
[Obrazek: imgp0821pi0.jpg]
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#33
Ha! a tam na pierwszym zdjęciu widać Dorta w odbiciu ^^ Big Grin Wink
...
#34
(03-05-2008, 18:47)SaveMySoul link napisał(a): Ha! a tam na pierwszym zdjęciu widać Dorta w odbiciu ^^ Big Grin Wink


Nieeeee..no co Ty? Dortmund jest rudy i ma dłuższe włosyTongue
#35
No i jest calusieńki owłosionySmile)))
#36
(03-05-2008, 18:47)SaveMySoul link napisał(a): Ha! a tam na pierwszym zdjęciu widać Dorta w odbiciu ^^ Big Grin Wink

A guzik prawda  Tongue               
W odbiciu wygladam TAK!!!!!!
[Obrazek: mallorkawiosenna088gz1.jpg]



albo tak.... ;D











[Obrazek: mallorkawiosenna091uy7.jpg]
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#37
Tak Tak ;p i skacze po drzewach z gołym tyłkiem ;p



...
#38
Dzien czwarty.
Polmetek mija .Staram sie jak najwiecej nachapac slonca i powietrza .Z takim postanowieniem  udalem sie na "spacer "z Paguery do San Telmo (Sant Elm).Plan byl prosty :w jedna strone isc ( okolo  4 godzin)w druga wracac autobusem.Pogoda dopisala.Trasa poczatek bierze .z Paguery do Camp de mare  dalej do Port dÀndratx i Sant Elm  Smile Smile SmilePokonywanie kolejnych wzniesien dostarczalo pieknych widokow .Gorskie kozice  sprytnie przeskakujace ze skaly na skale ,wydajace na powitanie dzwieczne "meeeee" dopelnily sielaknowa atmosfere.Pokonujac ostatnie wzniesienie zobaczylem cel wyprawy i malutka przystan rybacka skad mozna wyruszyc na sasiednia wyspe Dragonere.Schodzac  w dol miedzy karlowatymi palmami odpowadam sobie na pytanie "dlaczego  kozy ich nie obgryzaja"Udaje mi sie na jakos wyciagnac kolce z dloni .Lekko krwawie .Zmeczony ale szczesliwy dochodze do celu hejjjjj.....Nie bralem ze soba prowiantu ,bo w Sant Elm jest kilkanascie barow i malych restauracji, wiec  na miejscu mozna cos zjesc .Robie  sobie pauze na tutejszej plazy w cieniu duzej sosny .Otoczony z prawej i lewej strony kobietami w stylu topless  Tongue Tongue TongueUrop....Leze sobie tak leze ,slonko grzeje, fale lekko udezaja o piaszczysty brzeg  ,toplessy to wstaja to sie znowu klada  i nagle  przypomina mi sie ,ze portfel z kasa zostawilem w pokoju hotelowym na stoliku ....... kuzwa.....
To teraz Dort nachapiesz sie slonca i powietrza do bolu (pomyslalem).Godzina 16, jak sie postaram to na kolacje  zdarze sie jeszcze zalapac.Bez centa w kieszeni wracam ta sama droga do Paguery.Kto nie ma w glowie ten ma ... ..... :Smilew hotelu .

[Obrazek: mallorkawiosenna060xg7.jpg]

Cel widziany z gory (Sant Elm) a po drugiej stronie wyspa-rezerwat Dragonera
[Obrazek: mallorkawiosenna048us6.jpg]
Odpoczynek na plazy  ;D  ;D  ;D w milym towarzystwie
  ;D[Obrazek: mallorkawiosenna044pv5.jpg]
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#39
Hohohoho, Dort, dobrze Ci idzieSmile)) Podejmuję się zostać Twoim redaktorem, to będzie bestsellerSmile))
#40
kamenko zostalas   przyjeta   ;  moje gratulcje .Podwijamy rekawy i bierzemy sie do pracy  Tongue
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości