Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kobiety: wolicie faceta z wasami czy bez?
#11
Sukienuś no ale on ma też brodę. Tongue Nie wyobrażam sobie  Sw.Mikołaja tylko z wąsami.(Znów mam Smolenia przed oczami.. tym razem w czerwonym kubraku.. i  śnieżnym wąsem..Wink )
#12
[i][color=brown]Mój mąż przez długi okres czasu miał wąsa, więc chyba nie powinnam wybrzydzać.
Ale zgolił go i już mi się teraz wąsy nie podobają Tongue
No, chyba, że to taki kilkudniowy wąsowo-brodowy zarost, mrrrrrrrrrrrrrrrrrr ;D
Monia! klata musowo muskulatna i zarośnięta Smile
Ale dół bez zarostu TongueP
No i facet powinien być męski, a nie jakiś tam wieszak...(męski czyt. zbudowany, niekoniecznie mięśniak Tongue, brzuszek mile widziany)
Ooooo to napisałam więcej niż miałam, ale jak się obśliniłam przy tym Tongue
#13
Wąsy same NIE!!!!!!!
Broda.. hmm.. raczej nie, ale taki kilkudniowy zarost jak z reklamy Marlboro to mrrr... Big Grin
#14
a ja.... będę mało oryginalna....
wole.... zdecydowanie BEZ wąsów  8)
plum...
#15
Ja też wolę bez wąsów ale taka delikatna bródka moze być  ;D
W życiu piękne są tylko chwile Smile
#16
tenuś, zdecydowanie popieram Twa oryginalną opinię, hyhy..Wąs kojarzy mi sie z estetyką ław sejmowych i koła włascicieli hurtowniTongue poza tem...a weź toto całuj, bleeeeeee TongueP
#17

Długie wąsy zdecydowanie nie.

Taki zarościk kilkudniowy i owszem  Wink

Pozdr.,

A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#18
Skomplikowane.. i jak tu odpowiedziec??
Same wasy - nie, ale juz wasy i brodka, ale takie krotkie - to juz moze byc. To zalezy od faceta - jedni mi sie z takim zarostem podobaja, a inni juz kompletnie nie.
3-dniowka.. o tak, seksowna sprawa - wizualnie. Co do..ekhem.. operacyjnosci, nazwijmy to tak - a to juz zalezy od tego, czy te wlosy miekkie sa. Calowac sie z takim, co to ma szczecine, a nie wlosy - to nie dla mnie: mam bardzo wrazliwa skore twarzy i zaraz ja mam podrazniona Big Grin

Mowilam, ze skomplikowane to.. Tongue

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#19
jeśli chodzi o zarost to stale jestem stała w tym temacie.

CO NAJMNIEJ 3.dni zarostu, ale włosy podcinane maszynką, a nie co jakiś czas ścinane na pupę niemowlaka - lord have mercy...

Co do reakcji mojej skóry - podobnie do Kath. chociaż mogę wybaczyć jeśli facet wart podrażnienia skóry :-P
#20
(06-09-2007, 04:17)Kathi link napisał(a): to nie dla mnie: mam bardzo wrazliwa skore twarzy i zaraz ja mam podrazniona Big Grin

wewnetrzna strona "ud" tez jest wrazliwa Tongue
przynajmniej moja  Wink
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości