Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kobiety: wolicie faceta z wasami czy bez?
#1
Rynek depilacji zbednego owlosienia jest niezwykle rozbudowany wiec prosze mi nie zarzucac pisania o blahych sprawach. Tongue

Wiec, dziewczynki...? facet Z czy BEZ wasow? Wink

Iżula
#2
zdecydowanie bez wąsów Tongue
#3
Eee, no drogie Panie - ale taki dwu - trzydniowy meszek a'la George Michael, drapiący i drażniący tu i tam - czemu nie Wink
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#4
Wolę bez.Dla mnie każdy facet z wąsem ze Smoleniem się kojarzy Tongue Ten to ma/miał wąsa Wink
#5
Hmmm …tak sobie myslę ... że się nie znacie o!  
…no bo jeśli ten wąsik jest zadbany, przystrzyżony… no i łączy się z taką fajową małą bródką …jest wtedy bardzo bardzo… oooo nawet bardzobardzobardzo mhrrrrrrr  :-*
Byłabym zapomniała… i jesli jest jesio lekko szpakowate to wszystko … auuuuuuć  :o …  nooo az mnie korci żeby Wam to tutaj pokazać…ale ne ne  :-X … [Panie proszę właczyć swoją wyobraźnię ;oP ] … bo ja chce mieć to kizianiemizianie … póki co tylko dla siebie o!   8)



[b] Istnieją w ludzkim sercu struny, których czasem lepiej już nie dotykać... bo... ludzie, których kochasz są jak przepływające po Twoim niebie chmury… są na nim dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze … [/b]
#6
(28-08-2007, 23:27)lullaby link napisał(a): Wolę bez.Dla mnie każdy facet z wąsem ze Smoleniem się kojarzy Tongue Ten to ma/miał wąsa Wink

Esia, a widziałaś naszego Wicemarszałka Senatu - Krzysztofa Putrę?
Oto wąsy, których bym nie zniosła:

[Obrazek: m.jpg]

Kiedyś zastanawiałam się jak on wygląda, kiedy pije, na przykład kefir ....

Big Grin
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#7
Zuziek ,kurczę! on mi też się ze Smoleniem kojarzy TongueP
#8
Wąsy niekoniecznie,taki  kilkudniowy zarost i owszem ale futro na klacie obowiązkowe  ;D(wiem miało być tylko o wąsach,ale nie mogłam się powstrzymać ;D)
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#9
(28-08-2007, 23:04)zuzanka link napisał(a): Eee, no drogie Panie - ale taki dwu - trzydniowy meszek a'la George Michael, drapiący i drażniący tu i tam - czemu nie Wink
było o wąsach  ;D
wąsy - nie, meszek drapiący - tak  Tongue
#10
Niektórym wąsy i broda pasuja!
Bo jak np wyobrazacie sobie Świętego Mikołaja bez zarostu?!
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości