•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Jak ja widzę dobrego opa"
#81
Dziwnie niesmiesznie zniakaja posty ;P
Jakies zmiany decyzji, czy nie niechec uczestnictwa w dyspucie  ???;P

ea thx za posta, lista jak stad na marsa, ale moze warto
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#82
Śledź, poczkej, pozwól, że winnych skopiuję-dodaj sto podpisów i bedziesz wiarygodny:
"Przyklad Armstronga jest chyba wystarczajacy. Za poblazliwosc sie placi: Pomadka jak jest tak bardzo krzywdzona na erocie niech zmieni portal".
(z całego portalu mię wypraszasz?Tongue)
Nie chciałam sie wypowiadać w tym temacie, w tym miejscu-  dla mnie istnieja możliwości oczywiste, z których korzystam, lub nie, w zależności od oceny-, czyli szczera emocja wśród znanych lub oficjalna skarga? zażalenie?
[size=10pt][size=10pt]Ale mam obrzydliwie ludzką cechę- jak ktoś zawadza o mój dywan, to ratuję dywan Big Grin Ty miej podobną, przynajmniej Ci nie zadepczą.[/size][/size]
-Śledzik, Dziecię, czy Tobie znane jest pojęcie profesjonalizmu?  W prostej zasadzie-czego sie podejmujesz ,to rób to najlepiej jak umiesz?
Najlepiej jestem userem, tak jak i najlepiej byłam opem. Wycieczki personalne mnie nie interesują (tylko nie rozlewaj rosołu  na mój dywanTongue)
Pozdrawiamy Cię Marcinie (ave, hough, priwiet)- mała ja i WIELKI ArmstrongSmile
Niech sie stanie!
P.S. Moja definicja: OP POWINIEN być człowiekiem, co wszyscy traktujecie  jako słabość ("op tyż człowiek"). To wyczucie jest tylko ludzkie,zapytajcie Japonczyków i ich inteligentne maszynySmile Ja niczego więcej od opa nie oczekuję, tylko umiejetności oceny sytuacji, co,podobno, jako istotom inteligentnym-jest nam dane.
#83
"(...)Pozwala nam się bawić zamiast leżakować.(...)Nie wmusza w nas zupy mlecznej."
Fragment uzasadnienia wyboru p. Krysi na najlepszą przedszkolankę 2008r.

"(...)Krzyczy gdy nie chcemy się uspokoić.(...)Nie pozwala ciągnąć dziewczynek za warkocze i daje klapsy, gdy słowa nie pomagają."
Fragment uzasadnienia wyboru p. Basi na najgorszą przedszkolankę 2008r.

BFM w którym przedszkolu zorganizowano konkurs do którego finałowego rozstrzygnięcia usiłujesz napisać swoje uzasadnienie? A może chcesz napisać regulamin samego konkursu? Pamiętaj, że nie trzeba się wykazywać aż taką gorliwością-awansu do starszaków nie wygra nawet najbardziej przemądrzały z młodszaków dopóki nie podrośnie...
#84
Boshhhhh siora, wytnij to prosze
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#85
Profesjonalizm na chacie ? profesjonalny op ? profesjonalny user ? heheheheheheehehehehehe

Ja tylko napisalem ze opy powinny Cie usunac za ciagle narzekanie i sianie zametu za to ze dostalas bana [nie od tego jest ogol chata prze kilkadziesiat minut] , slusznie go dostalas za qrfa i reakcje bota zapisana na to slowo. A krzyku bylo jakby Ci... !!!!! Wiem ze jednym sie bany zdejmuje jak sie zna opa innym nie, Ty widocznie nie masz tyle szczescia by wejsc na GG "zdejmij mi bana" i po sprawie. A moze to czysta frustracja, ze wiesz ze innym mozna a Tobie nie i nie chcesz byc grosza... :--)

I prosilem nie mow do mnie dziecko, dziecie itd nie jestes moja mama.
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
#86
Ja już sprzątnełam swój dywan, a może ktos przeczyta istotne?
Tyle.
1.Dzieciów przepraszamy i dajemy awansem dowód.
2,Braciak, zawsze mówię co myśle. Moje, więc mi zostaw- popularność mnie nie nęci.
#87
Bardzo interesujaca dyskusja i dobry temat.

Jaki powinien byc op?
- Kulturalny
- opanowany
- konsekwentny
- objektywny
- z poczuciem humoru
- z dystansem do samego siebie
- byc znany userom danego pokoju
- udzielac sie na main
- miec swiadomosc, ze nie jest wylacznie karzaca reka sprawiedliwosci, lecz rowniez starac sie o dobra atmosfere w pokoju
- umiec oddzielac swiat wirtualny od realnego

Opy pokoju Erotyczny wybierane sa - od kiedy ja jestem adminem - w sposob demokratyczny przez aktualnych opow. Propozycje zglaszane sa na forum Erotyczni Administratorzy, ktore jest dostepne wylacznie dla aktualnych operatorow. Decyduje wybor wiekszosci.

Kawe lubie, EA, lecz nie kieruje sie w wyborze opow jej smakiem, badz towarzystwem, w ktorym ja pijam. Rzecza jasna jest, ze operatorzy, ktorzy wybierani sa przez nas, musza byc osobami nam znanymi (kolesiostwo? Tongue ), ktore wydaja nam sie osobami wzbudzajacymi nasze zaufanie.

Twoj post, EA, byl zaczatkiem konstruktywnej krytyki - doceniam to. Szkoda jednak, ze nie do konca sprawdziles swoje informacje, ale coz.. nobody is perfect, czyz nie? Smile
Leia - ostatnio wybrany fullop (tu potwierdzam, fullopy wybierane sa przez admina pokoju i pozostalego/pozostalych fullopow) jest z pewnoscia bardzo dobrym wyborem.
kk_ jest fullem od wielu lat, byla na krotkim urlopie - mimo tego, EA, ciesze sie, ze jej nie przywaliles, bo na to zwyczajnie nie zasluzyla.

Generalnie - czat sie zmienia, userzy sie zmieniaja, to naturalne. Az takiego syfu i sklocenia nie widze - potyczki i animozje od zawsze sa na czatach obecne, poniewaz jest to jakas spolecznosc, a nie kazdy jej czlonek musi kazdego lubic. Zawsze jest tez grupa, ktora chce zmian. Zawsze jest tez grupa 'rozrabiaczy', ale przeciez i oni w koncu dojrzewaja, dorastaja i zmieniaja sie na korzysc.. czasem - czy nie tak, EA? Mysle, ze pamietasz doskonale swoje wlasne poczatki na pokoju Erotyczny Wink

Dziekuje za wszystkie uwagi i opinie - bede dalej czytala ten watek i uczyla sie Smile
Moze z czasem tych 'wiele osob, ktore narzeka na moje rozdawnictwo opow kolezankom (a co z kolegami?? Tongue ) od kawy i znajomym' kiedys zbierze sie na odwage i zwroci sie z tym wprost do mnie? Smile
Cywilna odwaga nie jest w cenie, wiem to doskonale, ale zapewniam, ze nie gryze Smile

A jesli sa jednoznaczne dowody, ze ktos komus po znajomosci zdejmuje bana - prosze o informacje

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#88
Dobrze Kathi wiesz ze nie bylo moim celem nikomu przywalic, uwazam konstrutywna krytyke IMIENNA za cos co powinno byc praktykowane a nie mydlenie oczu i owijanie w bawelne bez konkretow czego bardzo nie lubie. Pozdrawiam Cie serdecznie.
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
#89
Kath jadla moje spaghetti (zreszta nie Ona jedyna ;P) i nigdy nie mialem opa ;P tubka z wazelina mi nie wypadnie z kieszeni
To taka mala dygresja do tej nieszczesnej kawy
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#90
Bardzo konstruktywny i sensowny wpis, bardzo.
Czy chcę zawsze mieć rację, czy też chcę być szczęśliwy?

Autor: Richard Carlson
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości