• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Jak ja widzę dobrego opa"
#1
Skoro są ciągłe skargi na opów i jak to Kathi napisała..w wątku już zamkniętym...że jest ciężko o DOBREGO.To może niech wszyscy użytkownicy wypowiadają się tutaj.. jaki to ich zdaniem jest DOBRY OPERATOR.
W sumie też jestem ciekawa.. bo jakoś nie mam żadnych zastrzeżeń do pracy  obecnych operatorów.Choć może gdybym zaczęła spoglądać na to z perspektywy.." a ja jego/jej nie lubię ..więc on/ona nie nadaje się do tej funkcji" to być może..pojawiły by się jakieś uwagi.
No więc....?
Piszta!
#2
No i masz co chcialas,

1) przede wszystkim nie posiadajacy kompleksow nizszosci
2) pozbawiony skrupulow (to sie chyba tak pisze) ;P
3) aseksualny

Hmmmm robocop ;P

ps. Eski naprawde gratuluje pomyslu na topic, szkoda ze tak pozno sie pojawil i to zalozony przez Opa <cmok>
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#3
(30-03-2008, 14:56)BrotherFromMars link napisał(a): ps. Eski naprawde gratuluje pomyslu na topic, szkoda ze tak pozno sie pojawil i to zalozony przez Opa <cmok>[/b]

Marsik..ja opem już nie jestem od jakiegoś czasu...
#4
(30-03-2008, 15:01)lullaby link napisał(a): [quote author=BrotherFromMars link=topic=300.msg10035#msg10035 date=1206878168]

ps. Eski naprawde gratuluje pomyslu na topic, szkoda ze tak pozno sie pojawil i to zalozony przez Opa <cmok>[/b]

Marsik..ja opem już nie jestem od jakiegoś czasu...
[/quote]
Wybacz, macie taki ruch w interesie, ze juz nienadazam
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#5
hmmm...

przestrzegający zasad ? ;]
...
#6
[i][color=maroon]Najważniejsze, op nie powinien kierować się "znajomościami" (jak to ładnie napisał Mars nie powinien mieć skrupułów)
Podam tu doskonały przykład:
f....
kiedyś przeklełam na czacie jak nie było botów, nie miało dla niej znaczenia, że mnie zna i lubi (?) dostałam zasłużonego, przepisowego bana.

Jest jeszcze parę osób, które uważam za dobrych opów, nie będę ich wymieniać personalnie bo i po co?

Trafia mnie natomiast jak trzeba niektórym po 10 razy zwracać uwagę by zrobili porządek na main.
Za ubliżanie, obrażanie innych np. (juzefek nie jest tu świętą krową jak dla mnie i też z mety powinien dostawać za takie zachowanie bana).
Często jest tak, że rozrabia na main ktoś kogo akurat jedyny będący op lubi i doopa blada.
Przykład? Partyzant, ten to jawinie mówi, że jest nietykalny....
Przykładów jest więcej...

I nie powinno się zamykać "takich" tematów i odsyłać za każdym razem do modów.
Chyba po to też jest to forum by prać na nim nasze brudy?
Tym bardziej, że niezalogowany "przypadek" tu się nie dostanie...
#7
żeby było jaśniej..
Nie chodzi w tym temacie o wymienianiu..kto jest dobry a kto nie.
Tylko.. jak Wy widzicie dobrze spełniającego swoją funkcję opa.
#8
[i][color=maroon]floreski.... po lekturze poprzedniego wątku (zamkniętego) gdzie ciągle ktoś wołał: Przykłady! Przykłady!
podałam owe przykłady Tongue
#9
konsekwentny.

trzymający się zasad (to nie tylko regulamin chata, ale również zasady obowiązujące każdego człowieka - kultura, szacunek, itd.)

bez przynależności do jakiegokolwiek kółka adoracji ('w sumie to za gwiazdki się leci, ale ja cię przecież znam i lubię to ty nie lecisz, ale ta tylda tak.')

i po prostu sprawiedliwy NIEZALEżNIE od nie/znajomości nicka.

I co tu dużo mówić, odrzucają mnie przeklinacze z gwiazdkami, którzy wiedzą, że mogą właśnie dlatego, że siedzi ich znajomy op.
I skoro ma być bez przykładów to i nie będzie.

tyle.
#10
kasiu (kathi) :-) twa kalka ...
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości