•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Jak ja widzę dobrego opa"
#21
prawie robi wielką różnice ; P
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#22
Z serdecznymi zyczeniami od wszystkich OPeratorów sieci "Polchat ,pokoj Erotyczny" - dla szacownych userów Wink

http://pl.youtube.com/watch?v=uayp5tCVzsA
#23
(10-04-2008, 17:01)Marcin link napisał(a): prawie robi wielką różnice ; P
prawie macie racje :-)
#24
(10-04-2008, 20:07)m link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=300.msg10404#msg10404 date=1207836076]
prawie robi wielką różnice ; P
prawie macie racje :-)
[/quote]

z czym?
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#25
Obiektywny jak najbardziej ale tez i traktujacych wszystkich jednakowo powtarzam JEDNAKOWO pozdrawiam )(Wszystkich jednakow ) Big Grin
#26
(10-04-2008, 16:39)dortmund link napisał(a): To teraz ja cos napisze ... uwazam ze Lullka byla bardzo dobra opka mimo ,ze sie nazywala eskimoska .Zawsze czujnie uwazala na to ,zeby inni nie robili bleduw orntologicznych i chetnie pomagala nowym na chacie w wyjsciu......... z kazdej niezrecznej sytuacji.
Szkoda , ze jej juz nie ma  tak sie przyzwyczailem :'( :'( :'(....
                                                                            fan z rozpacza na oczach ......
                                                                                  Dortmund10.o4 2008

Dort...podkreśliłam w którymś poście że temat jest o tym..JAKI op Waszym zdaniem być winien..a nie kto jakim opem jest/był Wink.
No ale zgodzę się z Tobą..najczęściej to pomagałam nowym w wyjściu..;P
#27
lullaby , a mogłabyś mi wyjaśnić jeszcze taka drobną rzecz?czemu ma służyć ten temat?kolejne bla , bla , bla.Jak widzę dobrego opa , co z tego że sie tu wypowiemy?i tak nikogo się nie zmieni na siłę...

Marcin & Gajowy & EA
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#28
(11-04-2008, 01:18)Marcin link napisał(a): lullaby , a mogłabyś mi wyjaśnić jeszcze taka drobną rzecz?czemu ma służyć ten temat?kolejne bla , bla , bla.Jak widzę dobrego opa , co z tego że sie tu wypowiemy?i tak nikogo się nie zmieni na siłę...

Marcin & Gajowy & EA

Mały test. Byłam ciekawa czy osoby które wciąż narzejaką na opów ..wypowiedzą się tutaj.Jak widać potrafią to tylko robić doskonale na czacie.Także odważę się potwierdzić swoje przypuszczenia.. że robią szum ..bo lubią gdy szumi.;-)
Btw. dlaczego Ty..podpisujesz się też za Gajowego i EA :-o
#29
Podpisuje się za ludzi którzy zgadzają sie z moimi wypowiedziami , nie ma sensu pisać 3 różnych postów z tą sama wypowiedzą , bądź poparciem.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#30
Dobry op?
Bezstronny,a bywa często tak,że jak się usera lubi bądź coś więcej to się przymyka oko na jego wybryki.
Sprawiedliwy,a bywa tak,że jedni za wklejanie,enter,floody i obrażanie lecą a inni są w dziwny sposób niewidoczni,kiedy to robią.
No to się wypowiedziałam,a miałam nie robić tego w tym temacie Tongue
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości