Ankieta: Czy techni powinien byc opem?
Tak
33.33%
6 33.33%
Nie
61.11%
11 61.11%
Dziekuje, nie wnikam
5.56%
1 5.56%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy techni powinien byc opem
#1
Poniewaz nie tylko ja mam uwagi do jednej z osob "3majacych wladze" proponuje male glosowanko
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#2
Ogólnie tak jak pisałem już wcześniej , niektóre osoby po prostu nie dorosły do funkcji operatora.Moim zdaniem nie chodzi tu tylko o techniego , ale jest parę "takich" osób...
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#3
(30-03-2008, 12:10)Marcin link napisał(a): ale jest parę "takich" osób...

Nie pare... Ja naliczylem kilka, ale ofc, SQN to nasza sprawa i tak sami nic nie zdzialamy.... oczywiscie zaraz ten topic zostanie skasowany i zostanie podany @ masterop... cos tam. TWA.
#4
(30-03-2008, 12:12)gajowy link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=299.msg9989#msg9989 date=1206868235] ale jest parę "takich" osób...

Nie pare... Ja naliczylem kilka, ale ofc, SQN to nasza sprawa i tak sami nic nie zdzialamy.... oczywiscie zaraz ten topic zostanie skasowany i zostanie podany @ masterop... cos tam. TWA.
[/quote]
Grunt ze dalismy do myslenia

A swoja droga mocz mi po nogach cieknie jak czytam liste opow, lista jak stad na marsa ;P moze dajmy wszystkim, albo zabierzmy wszystkim Big Grin

A tak wogole czy sa jakies zasady na podstawie ktorych jednym sie daje dostep do klockow, a innym nie, bo jakos w regulaminie sie niedoczytalem?
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#5
Po pierwsze Wasze wypowiedzi są niekonkretne.Po drugie to ten wątek wygląda tak jakby był założony przez TWA.

Pozdrawiam.
#6
Niekonkretne? To że mi sie nie podoba żart operatora?to jest powód żeby komentował go w sposób "SQN teraz będę Ciebie też obserwował"?
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#7
(30-03-2008, 12:31)lullaby link napisał(a): Po pierwsze Wasze wypowiedzi są niekonkretne.Po drugie to ten wątek wygląda tak jakby był założony przez TWA.

Pozdrawiam.
Jesli zacytuje wypowiedzi osoby zainteresowanej zabrzmi to jak chec odwetu za bana, pinezka czytaj Poniewaz nie tylko ja mam uwagi do jednej z osob "3majacych wladze"

Zreszta, link do tego topicu polecial na masteropa, ja tu nie urzadzam wlasnej wojenki. Za stary jestem na glupoty
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#8
Cytat:A tak wogole czy sa jakies zasady na podstawie ktorych jednym sie daje dostep do klockow, a innym nie, bo jakos w regulaminie sie niedoczytalem?

owszem, są, wybacz, ze nie zapomnieliśmy w regulaminie dodać informacji o systemie głosowania i składkach członkowskich. Wink

od kilku lat jest tak samo - nic sie nie zmieniło - na forum opów (które jest dla nie-opów niewidoczne) przeprowadzamy głosowanie: wszyscy podają swoje typy i wszyscy głosują, później podliczamy wszystkie głosy za i przeciw. następnie taka osoba otrzymuje opa i wyrazy współczucia. :>

+
Cytat:Poniewaz nie tylko ja mam uwagi do jednej z osob "3majacych wladze" proponuje male glosowanko

podaj KONKRETY. Smile bo uwagi to można mieć do wszystkiego. Smile
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#9
I dostają opa osoby które na samym początku nie wiedzą nawet co to jest kick/ban?Przepraszam ale to dziwne.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#10
Verni, znamy sie nie od wczoraj, wiec postaram sie byc "w miare" milym. Op z tego co jest mi wiadome nie powinien pozwolic na obrazanie userow, zgadza sie? A czy jest to jednoznacznym, ze op moze obrazac?

Mnie sie nie wydaje, ale moze nie znam sie
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości