Ankieta: Czy techni powinien byc opem?
Tak
33.33%
6 33.33%
Nie
61.11%
11 61.11%
Dziekuje, nie wnikam
5.56%
1 5.56%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy techni powinien byc opem
#11
(30-03-2008, 12:38)Marcin link napisał(a): I dostają opa osoby które na samym początku nie wiedzą nawet co to jest kick/ban?Przepraszam ale to dziwne.
Dawac daja, ale nawet nie wiedza jako go zdjac Big Grin
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#12
Cytat:A czy jest to jednoznacznym, ze op moze obrazac?

NIE.

i, jak napisałam wyżej - wyślij mi godzinę/datę/loga na PW (czyt. KONKRETY). :)

Cytat:I dostają opa osoby które na samym początku nie wiedzą nawet co to jest kick/ban?Przepraszam ale to dziwne.
no naprawdę. :) może mamy jeszcze przeprowadzać klasówki ze znajomości komend, co? :) pomagamy tym, którzy się nie-całkiem-znają. ;)

+ czekam na info od brothera na PW. i idę spędzać miło dzień - ładna pogoda jest, idzcie na powietrze. ;P
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#13
NO TO NA JAKICH ZASADACH ZOSTAJĄ OPAMI?; ) Bo ludzie ich lubią?żałosne.Zobacz , jak sie przymilasz operatorom wszystko jest ładnie , pięknie , ślicznie.Ale jak już wytykasz im krytykę , to nie ładnie(muszą Cię obserwować?Smile"
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#14
Mlody, ja Cie obserwuje  ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#15
Mars ok  Big Grin ale pamiętaj że ja na Ciebie też mam oko Big Grin
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#16
Sam bylem swiadkiem wielu przykrych zdarzen zwiazanych z operatorami (chociaz nie siedze tam tak dlugo jak SQN - czyt. 24h na dobe ;P) mimo wszystko, nikt nie zareagowal, sa przeciez logi na bocie, SQN wysylal logi i co? i nic, bo po co Wink
#17
No fajnie się czyta.. ten temat.. żadnych konkretów tylko..
pitum pitum..ble ble ble.. opy są niedobre opy są złe..

#18
(30-03-2008, 13:01)lullaby link napisał(a): No fajnie się czyta.. ten temat.. żadnych konkretów tylko..
pitum pitum..ble ble ble.. opy są niedobre opy są złe..
Nie opy, a jedynie pewne egzemplarze

Postaraj sie nieuogolniac
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#19
Nie opy, a jedynie pewne egzemplarze

Postaraj sie nieuogolniac

[/quote]
Pewnie egzemplarze które akurat nie przypadły Wam do gustu?
Cholera to może trzeba założyć topic..
"Kogo z czata nie lubię i kto nie powinien na nim przebywać"
na to samo wyjdzie..Bo tak samo jak do opów można mieć wiele uwag do zwykłych użytkowników..co nam do gustu nie przypadli..
#20
Przeciez mamy topici, "Lubie" i "Nie lubie"

Pinezka, nie mam opa, staram sie byc konsekwentny

Niezej podpisany szary user
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości