Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy dokarmjac juzefka na forum
#41
Problem nie w trollu Majki, a tym, że pada postulat tolerowania jego zachowań bo "potrafi być miły" na priv.
Jo tyż potrafię, no i? ;D
#42
Atka,
wedlug Ciebie - jezeli ktos mnie obraza, to ja mam sie do niego usmiechac i byc milym, bo wtedy on bedzie dla mnie  ?!
Porazka takie podejscie...

Dlaczego osoby, ktorych juzefek nie atakuje (badz jest dla nich z niezrozumialych powodow mily) bronia go wiedząc (WIDZĄC NA CHACIE) jak obraza innych ?

"Nie wywalajcie go, bo mnie nie obraza, a innych moze - mnie to nie obchodzi"  - taki to ma wydzwiek.
Men, stary... włącz światła, zdejmij buty...
#43
(31-03-2008, 01:36)dortmund link napisał(a): M postaraj sie to zmienic ....
jak jestes sexi brunetka to nawet obejdzie sie bez wazelinki:-)
#44
(29-03-2008, 18:19)Kathi link napisał(a): polecam klawisz ignor, moi Kochani.. juz to mowilam na czacie.

Generalnie rzecz biorac.. za upierdliwosc nie banujemy - czyzbyscie o tym zapomnieli? Smile
Co najwyzej dajemy ostrzegawcze 2-tygodniowe bany i juzef wie, ze jak trzeba bedzie, to tez takiego oberwie.

Wiecie.. bo niedlugo dojdzie do tego, ze za krzywy nos, albo zeza bedziemy usuwac z chata czy z forum...

pozdrawiam
Kat

Kathi nie o upierdliwosc chodzi...
Tylko o kulture i dobrze o tym wiesz. Mnie juzefek nie wyzywa, wrecz przeciwnie.
Ale niezaleznie od sympatii jaka go darze jestem zdania, ze op ma OBOWIAZEK wywalenia go z banem, kiedy zauwazy ordynarne wyzwiska. Rzecz jasna op, ktory jest zapoznany z regulaminem, jasno okreslajacym sposob zachowania sie w pokoju Erotyczny:

I. Zasady ogólne:

(..)
4. Bądź uprzejmy i tolerancyjny, nie dawaj się wciągać w kłótnie. Nie wymuszaj rozmowy, nie bądź złośliwy ani nachalny. Dbaj o kulturę języka.
(…)

III. W pokoju "Erotyczny" zabronione jest:

1. obrażanie innych Użytkowników i prowokowanie kłótni (gdy jednak zdarzy się, że nie będziesz w stanie uniknąć sporu - wyjaśniaj to na priv z osoba zainteresowaną - tak, aby pozostałych userów w dany spór nie angażować),
(…)



Lamanie regulaminu prowadzi za soba usuniecie z pokoju. Wielkiej filozofii w tym nie ma.

Milego dnia.
Ju.

#45
(30-03-2008, 23:35)m link napisał(a): dzwonus:-) moze on bujnał sie w tobie ale nie potrafił ci tego powiedziec wprost?:-)
Mariuszello, jesli mam miec takich adorantów to wolę kupić kwefSmile
Mawet rozpacz powinna mieć pewien poziomSmile
Zresztą, sexi brunetka Big Grin rzadko skazana jest na tego typu rozpacz Wink

A poważniej- mam nadzieję, że ten wątek sie przyda i spowoduje wyrównanie w traktowaniu userów.
#46
[i][color=maroon]Kurde mol, ale się spieniłam!

Kolejny raz powtórzę:
NIE bronie juzefka, NIE mówię, że ma nie być banowany (wręcz przeciwnie), NIE toleruję jego zachowań wobec niektórych osób na czacie (i mu o tym kurde powiedziałam)!
NIE, NIE i jeszcze raz NIE. Takim zachowaniom stanowcze NIE!!!
Wyjaśnić jak krowie na rowie po raz kolejny???
Uważam (JA i tylko o sobie piszę), że z juzkiem można "normalnie" pogadać, w przeciwieństwie to kilku innych userów, z którymi się nie da bo nic do nich nie dociera.

Ups...
Według mnie, wcale nie musisz uśmiechać się i być miłym dla kogoś kto Ciebie obraża, nic takiego nie napisałam.

Wrrrrrrr...
#47
kurde mol !!! zosiu coz ty najlepszego uczyniłas:-) formułujac taki temat watku sama sprowokowałas jego dokarmianie, kurde mol !!! :-)
#48
Nie, dokarmiałabym go gdyby ciągnął się Jego wątek a nie mój ;P
Kurde mol Wink
A poza tym - w sumie to nie chciałabym, żeby zginął z głodu... jednak... Big Grin
#49
yes2miki nie jest zbyt ladny wienc po co sie tutaj wypowiada to tak gwoli wstempu.

Ladna kobieta to tutaj jak dobry prawdziwek w lesie przy hucie azbestu dlatego uwazam ze moim zdaniem te wszystkie powiedzmy kobiety ktore sie tutaj na mnie odgrywajom za brak zainteresowania intymnego z mojej strony traktujonc mnie jako cos gorsze wogule skupiajom swojom inteligentnom mowionc ironicznie uwage.Chyba wam na mnie zalezy a caly ten post zofiji ma tendencje kokietycyjne
#50
Big Grin
http://pl.youtube.com/watch?v=R3rpqS854G0
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości