Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy dokarmjac juzefka na forum
#11
(29-03-2008, 18:43)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]Juzefek to całkiem sympatyczny gość, w przeciwieństwie do innych "świętych krów"

Pozdrawiam

Aga..wymieniłabyś choć jedną Tongue
#12
[i][color=maroon]Floreski, co? Świętą krowę? Nenene bo zostanę zlinczowana Tongue
Powiem tylko, że nie mam na myśli kobiet...hmmm... więc chyba to "święte byki" Big Grin
#13
(29-03-2008, 18:43)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]Juzefek to całkiem sympatyczny gość, w przeciwieństwie do innych "świętych krów"

Pozdrawiam
Nie uwierzę póki nie zobaczę. Proszę o logi, na dowód, że jest sympatyczny.
#14
(29-03-2008, 18:19)Kathi link napisał(a): polecam klawisz ignor, moi Kochani.. juz to mowilam na czacie.

Generalnie rzecz biorac.. za upierdliwosc nie banujemy - czyzbyscie o tym zapomnieli? Smile
Co najwyzej dajemy ostrzegawcze 2-tygodniowe bany i juzef wie, ze jak trzeba bedzie, to tez takiego oberwie.

Wiecie.. bo niedlugo dojdzie do tego, ze za krzywy nos, albo zeza bedziemy usuwac z chata czy z forum...

pozdrawiam
Kat
  A za personalne ataki i obrazanie ?
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#15
tak atka, .. juzefek to bardzo sympatyczny gosc...

ale problem nie tkwi w samym niedorozwiniętym juzefku, bo on sam w sobie szkodliwy nie jest. wioskowy głupek.. ot co!


dziwię się za to ludziom, ktorzy tolerują takie juzefki, armstrongi i inne dziwolągi. nie wiem, może to jakiś nowa, modna rozrywka - pooglądać jak przygłup obraża innych, smarując przy tym tonę błędów ortograficznych.

no ale jak mawiał mój dziadek: jedeni lubią jak im cyganie grają a inni jak im nogi śmierdzą. za Jego czasów nie było netu, ale dochodzę do wniosku, że mądrze prawiłSmile
Diabeł nie śpi.. z byle kim!
#16
(29-03-2008, 18:43)atka_ link napisał(a): [i][color=maroon]Juzefek to całkiem sympatyczny gość, w przeciwieństwie do innych "świętych krów"

Pozdrawiam


zgadzam się acia i chyba mamy na myśli jedną i tą samą osobę
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#17
Hmmm...ja to chyba w złych momentach na czat wchodzę..Sad
Moniś..możesz mi ..podać choć jedną pozytywną cechę w zachowaniu juzefka?Proszę.....

#18
Juzefek? bardzo miły człowiek .... 
...
#19
Ludzie... a konkretniej???? Co w jego zachowaniu jest FAJNE????????????
Litości.. chyba potraficie..odpowiedzieć..
#20
Nie bulwersuj sie Aniu. :*

Juzefek?

Tak, widzę że obraża lub dogryza na mainie.

Próbował ktoś być miłym dla niego?

Ja próbowałam.

I rozmawiał ze mną jak człowiek.

Dlaczego miałabym go nie lubić?



...
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości