•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze Dziwactwa..
#21
[i][color=brown]Pusia, ja z kubkami po kawie czy herbacie mam inaczej. NIE zrobię kawy czy herbaty w tym samym, nie umytym kubku, w którym piłam wcześniej, najpierw muszę go umyć i wytrzeć naturalnie Tongue. Gdy widzę jak dziewczyny u mnie w pracy przez cały dzień nie myją kubków tylko robią sobie w nich kolejne kawy to mnie czyści. Ostatnio ktoś był u mnie (nie pamiętam już kto, ale chyba ktoś z erotowiczów Tongue) i robiłam jej kolejną kawę to spytała mnie po co myję kubek, może być w tym samym. Nie umiałabym podać komuś kawy w brudnym kubku.
Ech te nasze zboczenia TonguePP

Panowie...
Wcale nie jest tak, że Wy nie macie różnych takich dziwactw.
Sama znam kilka przykładów, ale nie będę wymieniać, to nie moje dziwactwa Tongue

Pozdrawiam sobotnio...
Agnieszka...
#22
moim najwiekszym dziwactwem jest miloscSmile

kocham bezwarunkowo: rodzicow, rodzenstwo, zycie, milosc i jeszcze kogosSmile))

a poza tym moim dziwactwem jest nienawisc do zmywaniaSmile))

a tak w ogole to ja caly dziwaczny jestemSmile
#23
(01-09-2007, 12:01)Wyglodzony link napisał(a): moim najwiekszym dziwactwem jest miloscSmile

Hmmm jeśli jest to dziwactwo.. to piękne dziwactwo..które potrafi wypełnić pustkę w duszy.Smile
#24
Raczej, to dziwactwo TWORZY pustke duszy, gdy daleko mieszka sie od rodziny, gdy zyje sie w obcym miescie, a do tego......
Wiec dziwactwo to jest wyniszczajaceSmile
#25
Ja to sobie tak myślę,że ludziom jest dobrze z ich dziwactwami...Przecież gdyby tak nie było to zrobiliby wszystko by je zmienić(np.na inne dziwactwa).W każdym bądź razie mi z moimi jest bardzo dobrze Smile
Bartku może warto coś zrobić by Twoje dziwactwo(tak jak Ania uważam,że jest piękne)nie tworzyło pustki a wypełniało duszę...
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#26
Jeżeli cos postawiłam lub położyłam a teraz jest inaczej to nie usiedze jak nie poprawie tak jak było  co do centymetra Wink
Jeden ulubiony kubek , nie umiem pić z innego
Składam ubrania w szafkach pod kolor , robie piramidki kolorowe i jeszcze musza być posortowane
oj dużo by wymieniać tych nawyków  Big Grin
W życiu piękne są tylko chwile Smile
#27
Powiem jak Zagłoba:Nie lubie pustych Flaszek...ot,takie tam dziwactwo 8)
#28
Dziwactwa … też mam ich pewnie  troszq …
Ale …chyba największym .. jest mój sposób siedzenia…
Uwielbiam wprost siedzieć mając jedna nogę ‘pod p00pą’ …
Już nie będę wspominać... od kiedy, ile i od kogo się nasłuchałam… że tak brzydko, że nieelegancko, że nie wypada itp. … no ale co poradzę… jak mi jest tak najwygodniej  Big Grin
A jeszcze do tego jak mogę drugą nogę ułożyć wygodnie tuż ‘przed sobą’, że kolano [gdy chcę] może mi służyć np. za podpórke pod brodę, albo na kubek z kawą ...jestem w ‘siódmym niebie’…
W takiej pozycji, mając wygodnie oparte plecy… najlepiej mi się coś czyta, ogląda, słucha, rozmyśla a nawet czasem i przyśnie  8)…
W domu robię to już nieświadomie, będąc gdzieś, czy w większym, albo mniej znanym gronie… [gdzie mogłoby być to źle odebrane]… muszę się ‘kontrolować’ >Sad …by nie usiąść w ten sposób…
[b] Istnieją w ludzkim sercu struny, których czasem lepiej już nie dotykać... bo... ludzie, których kochasz są jak przepływające po Twoim niebie chmury… są na nim dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze … [/b]
#29
(01-09-2007, 09:38)atka_ link napisał(a): [i][color=brown](...)Ostatnio ktoś był u mnie (nie pamiętam już kto, ale chyba ktoś z erotowiczów Tongue) i robiłam jej kolejną kawę to spytała mnie po co myję kubek, może być w tym samym.

pfff
to ja bylam  ;D i jak to nie pamietasz MaUpo Tongue
a co do kawy...no skoro wypilam wlasnie i prosze o jeszcze, to spokojnie moge dostac w tym samym kubku Smile
zaden ze mnie francuski piesek Tongue
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#30
Iza Smile To dotyczyło dziwactwa...którym według Wygłodzonego jest miłość Smile
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości