•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze Dziwactwa..
#71
(19-09-2008, 13:19)kk link napisał(a): Te kolorowe garfitti na ścianach po calej Polsce , juz wiadomo czyja sprawka Big Grin
Ave Mastef of śliva Wink

I wszystko jasne Big Grin
#72
"nieład artystyczny" na biurku - jakakolwiek ingerencja osób trzecich doprowadza mnie do pasji.

idealnie rozłożone prześcieradło, bez najmniejszej fałdki- inaczej wstaje niewyspany
#73
(16-10-2008, 00:27)Valiant link napisał(a): "nieład artystyczny" na biurku - jakakolwiek ingerencja osób trzecich doprowadza mnie do pasji.

idealnie rozłożone prześcieradło, bez najmniejszej fałdki- inaczej wstaje niewyspany

Bałagarniarski Książe na ziarnku grochu!  Big Grin

Moje dziwactwo? hm.... nagminne czyszczenie wyswietlacza w telefonie.. nie znoszę kiedy jest popalcowane/brudne.


Pillock
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
#74
(17-10-2008, 12:59)pillock link napisał(a): Moje dziwactwo? hm.... nagminne czyszczenie wyswietlacza w telefonie.. nie znoszę kiedy jest popalcowane/brudne.
Pillock[/color]


Boszzzzz....mam to samo,jak dobrze wiedzieć że nie jest się odosobnionym w tej,dziwnej czynności ;D Do tego bez przerwy pucuję monitor laptopa :Smile
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#75
Zasypiam zawsze przy muzyce i świetle nocnej lampki.. ale to może nie jest żadnym dziwactwem..
#76
Nie to nie dziwactwo . To zwykla rozrzutnosc  Tongue
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości