Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ob-lany poniedziałek:)
#11
Nadal nie padła propozycja lokalizacji..wytężajcie głowiny Big Grin

Sofijek, co do centrum rozrywki miałam napisać na ulicy Rozrywki, bo na takiej znajduje sie w moim grodzieTongue (Ojcowie miasta mają czasem poczucie humoru ;D) Ale w porę zorientowałam sie, ze do warszawskiego musi skierować mnie google, i byleby na tym pozostało Big Grin

Bajuuuuuuuuuluu :'(, Ale na kompocik wpadniiiiij!!!Smile))

Zakuś, awatar pięknie Cie sie do wykrzyknika "dobry pomysł!" dopasował Big Grin Tyż sie ciesze, ze bedzieszSmile
#12
Centrum Rozrywki na Kolskiej  ;D
Nie powiem ,usmialam sie.
Ja sie zapowiadam ,ale czy dotrę  ???
Bajek nie mamrocz ,przyjdz -usiadę w Twoim cieniu,ja tez przeciez nie piję %.

ps ,wpadlam jeszcze na pewien pomysl.
Czy panowie mogliby miec umalowane jajka? tak jakos światecznie bedzie.Mmm?
#13
Kasia ;D
Ale padła przecież propozycja dzielenia sie jajami...i jak te świątecznie pomalowane dzielić bedziem, ja sie zapytowywuję?Tongue
A poza tem, to trza by przeca konkurs na najładniejszą pisankę Big Grin
Kaś, bedziem w jury?????? ;D
Mozna jeszcze bileta na konkurs spylić, wyjdą nam święta za frikoSmile
#14
(18-03-2008, 19:06)kk link napisał(a): Czy panowie mogliby miec umalowane jajka? tak jakos światecznie bedzie.Mmm?
Juhuuuu, woskiem gorącym polewać i skrobać!!!!  ;D
#15
(19-03-2008, 00:45)zofija link napisał(a): [quote author=kk link=topic=286.msg9745#msg9745 date=1205856368]

Czy panowie mogliby miec umalowane jajka? tak jakos światecznie bedzie.Mmm?
Juhuuuu, woskiem gorącym polewać i skrobać!!!!  ;D
[/quote]
a tam skrobać, DEPILOWAĆ TongueP

a co do tematu - nie mam pomysla na miejsce, na pewno część knajp bedzie w święta zamknięta:/ a jak mi sie uda <czytaj najazd teściów minie > to wpadnę na chwilę lub dwieWink
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#16
Sofijka??? Vecia???? nosz sadyyystkiiiiiiii ;D
Ale perspektywa artystycznego upustu emocji na jajkach...- kusząca, nie powiem ;D Dawno nie malowałam, może tak wrócić do zawodu, korzystając z tej oryginalnej formy?Smile
A potem wystawaaaaaa...Panowie rzędem, z "dziełami" na wierzchu...sukces światowy murowany ;D

Co do miejsca- rzućcie nazwy, a ja już sie zorientuję czy bedzie otwarte.

Vecia, czytam:<najazd teściów>- jak nie minie to bier ich do nas...Sądzisz, że będą szukać wtedy w rozkładzie najbliższego transportu??? ;D

#17
Witam,

ja praktycznie do poniedzialku wieczor jestem out of order - mam rodzinke.
Jesli poniedzialek wieczor wchodzi w gre  moze mi sie uda zajrzec.
Migawka to nieglupi pomysl, ale nie wiem, czy maja otwarte.

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#18
witam Ja oczywiscie nie obiecuje. Imprezka na kolskiej razem z dziatwa??? No niech sie mlodziez uczy tylko kto polaci rachunki ;D Toz to najdrozszy lokal w miscie. Pozdrawiam swiatecznie :-*
#19
No to co następuje, Milaczki!:

Migawka czynna w poniedziałek, ale od 18. Rezerwacja zrobiona więc na tę że pore, na antresolce..
W wyniku dodawania chętnych zapisanych + deklarowanych słownie wyjszło mi od 10 do 15 cziełowiekaSmile))
Jak bedzie więcej, licząc dowolną ilość Przyległości, to tez problemu nie ma, bo póki co nie ma na górze żadnej innej rezerwacjiSmile
Zresztą po kilku spotkaniach okazała sie Migawka byyyć baaaaardzooo pojemnnnąSmile))

Dla niewiedzących gdzie to (choć wątpię czy tacy sąSmile), poniżej nawigatorSmile

[Obrazek: mapka20migawkasmalljw0.jpg]

Achaaaaa! z powodu ostrzeżeń jakie usłyszałam dotyczących ostatniej wizyty naszego Kresia w Migawce ;D, rezerwacja zrobiona jest nie na hasło Erotyczny, a na me szlachetne nazwisko Smile M. Ostrowska- i nie mówić mi Małgośka Big Grin
#20
Hmmm.. to może i ja wpadnę...  Tongue Tongue Tongue
plum...
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości