Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie rozumiem ( kacik dla odwaznych)
#11
Dort a ja mam do Ciebie pytanie.Czy trzeba być odważnym by czegoś nie rozumieć ..? czy też chodzi o odwagę by powiedzieć o tym że się czegoś nie rozumie?Smile

Buziak.
#12
życia.

t.
Prawdę należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. - Seneka.
#13
..zamykania oczu na rzeczywistość, dla własnej wygody...Nadinterpretacji i tworzenia "jedynie słusznych" wersji świata...
#14
(15-03-2008, 23:36)_KOTKA link napisał(a): mężczyzn!!! ;-)
Kurcze..ja to mialam napisac Tongue

czy fakt , ze wypowiedzialam sie w tym temacie oznacza , ze jestem odwazna ...bo niebardzo rozumiem... Wink
#15
(19-03-2008, 19:48)Cindy_ link napisał(a): [quote author=_KOTKA link=topic=285.msg9669#msg9669 date=1205613368]
mężczyzn!!! ;-)
Kurcze..ja to mialam napisac Tongue

czy fakt , ze wypowiedzialam sie w tym temacie oznacza , ze jestem odwazna ...bo niebardzo rozumiem... Wink

[/quote]
Jezeli sie komus narazilas tym faktem to pewnie tak  Tongue
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#16
jak można być tak bardzo podłym i zawistnym
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#17
(21-03-2008, 20:42)_divinity_ link napisał(a): jak można być tak bardzo podłym i zawistnym

A ja tam moge bo taki sie juz urodzilem.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#18
(25-03-2008, 12:57)Muschelsucher link napisał(a): [quote author=_divinity_ link=topic=285.msg9808#msg9808 date=1206121329]
jak można być tak bardzo podłym i zawistnym

A ja tam moge bo taki sie juz urodzilem.
[/quote]

jak można tak kłamać

Tongue
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#19
Mozna jak sie ma tak wielki talent do tego jak ja. Byloby to czynem haniebnym nie korzystac z tego talentu.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#20
musz znaczy z ciebie jest kawał ch ...  Wink
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości