•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bisexualizm : tolerujesz dlaczego a jezeli nie tolerujesz uzasadnij swoja odpowi
(27-11-2007, 12:24)_divinity_ link napisał(a): na wstepie:
WHY- ile Ty masz lat? zakładane przez Ciebie wątki sugerują, że maks 16 i własnie się chcesz czegoś nauczyć  Wink

odp na pytanie:
toleruję - nie pasuje mi to słowo.
akceptuję - lepsze
dlaczego? a dlaczego nie? każdy "kocha" jak życzy.
wolny kraj mamy.
Zona, jak mnie zaraz szlag trafi :| co ja zrobie ze lubie wszystko co chodzi oprocz budzika
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
(22-02-2008, 10:21)gheh link napisał(a): M, dlaczego nazywam to problemem?
A byłeś kiedykolwiek bi? Z tego co widzę to raczej nie. A bycie takim, jest problemem, dużym.
hmm. nie wiem, nie doświadczyłem ;-PP, mam duzo znajomych, pytanie - czy to jest problemem?
Zależy kto co uważa za problem, niemniej jednak ja bym tego tak nie nazwał, hmm. Każady robi to co  lubi, toleruje to co chce, dlaczego ja mam tego nie robić?  Uwierz mi Gheh, że jest jednak mnóstwo innych poważniejszych problemów dnia codzinnego, niż to, że ktoś jest bi, homo, czy hetero. Powiem więcej, dużo ludzi których znam osobiście uważa się za kogoś innego, cieszy się z tego kim jest, ale nie chodzi i nie opowiada o tym głośno bo po co?  Przykład, dlaczego większość stylistów, fryzjerów, aktorów, piosenkarzy i osób ogólnie nam znanych ze świata mediów jest less, gej, bi?
Czy uważasz, że się wstydzą tego kim są i jest to dla nich problemem?

T.
Prawdę należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. - Seneka.
Drogi Zak-u. Każdy ma swoje poglądy na tą sprawę. Ja wiem jak się czułem, wiem co przeżywałem i nikt mi nie powie, że było inaczej.
I nie powiedziałem, że w moim przypadku to jest problemem, bo nie jest. A raczej BYŁO. Dobrze jest czasem przestać się oszukiwać  Smile
Czy się wstydzę? W życiu! Jest dobrze tak jak jest. To tyle Smile
widzisz gheh nie ma lekko ... trzeba było zostac frycem albo stylista :-)
(05-03-2008, 19:18)m link napisał(a): widzisz gheh nie ma lekko ... trzeba było zostac frycem albo stylista :-)
albo medialną osobą ;-P

amen.

T.
Prawdę należy mówić tylko temu, kto chce jej słuchać. - Seneka.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości