•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niezwykle zjawiska )))
#31
Dla mnie fenomenem muzycznym jest Igor Falecki Big Grin


hmm...
i porządnie zastanawiają mnie duchy... 
np. poltergeisty,
Na pewno nie zgłupieję do tego stopnia , aby zacząć bawić się w ich wywoływanie ...
Wiem czym skończyło się to dla moich koleżanek... :X

...
#32
(17-02-2008, 03:39)Valiant link napisał(a): Nadrabiam brak niewiedzy, jestem już po "Back To Black". Faktycznie, wokalnie daje rade, głęboka barwa, szeroka skala, ale....
Czy niezwykłe zjawisko?
Czy Janis Joplin naszych czasów?
Nie sądzę.
Valiant  ;D chcesz sie zalozyc  8)
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#33
możemy spróbować Smile
#34
(18-02-2008, 22:00)Valiant link napisał(a): możemy spróbować Smile

Jej mama wierzy, ze Amy  jest wyjatkowa...http://www.youtube.com/watch?v=1fsWi6fUdrk



5 xGrammy.. to niezle osiagniecie .. nie uwazasz?
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#35
W czasie urlopu pojechalem do miejscowosci  Magaluf  (Mallorka) .Bylo juz pozno .Na glownej ulicy sklepikarze w rozswietlonych lampami halogenowymi  straganach sprzedaja do poznej nocy, przewaznie alkohol.Przy jednym z nich stoi kilku podpitych Anglikow(98% urlopowiczow to Anglicy)zakupujacych kolejna zgrzewke piwa.Noca o tej porze jest jeszcze zimno, postanowilem wiec  kupic mala flaszke wodki .Wybralem "Danska"  50 ml( taka ilosc na jedna noge ) Ile sie musialem nameczyc ,zeby odkrecic nakretke .Tak mocno nie sa zaplabowane  nawet litrowe butelki spirytusu .Przechylam flaszke i polykajac zawartosc zaczynam sie dziwic .Po pierwsze Confusedtrasznie slaba ta wodeczka ,po drugie:troche malo tego bylo......Kupuje druga flaszke ( na druga noge )i po walce z zakretka zaczynam sie dokladnie przygladac zawartosci .Niedowierzjac oczom i jezykowi stwierdzilem ,ze zamiast wodki sprzedaja mi wode a butelka wypelniona jest tylko do polowy... O tym .ze wode mozna zamienic w  wino wiedzialem,ale zeby z wodki robic wode ???? ...Dziwne zjawisko ...  ;D
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#36
[Obrazek: jay_hernandez.jpg]

Niezwykle zjawisko ;->
#37
lula, ten twoj to pikus do mojego modela. do tego kinomaniak.   ;D

[Obrazek: 062_by_tiki1.jpg]

tadaaa.

Pillock
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
#38
chyba tvmaniak Big Grin i kuro Big Grin
#39
(06-01-2009, 19:51)pillock link napisał(a): lula, ten twoj to pikus do mojego modela. do tego kinomaniak.   ;D

[Obrazek: 062_by_tiki1.jpg]

tadaaa.

Pillock

Ach ..widac ze ten  ma silne dlonie Tongue
#40
Cytat:Ach ..widac ze ten  ma silne dlonie Tongue

To pewnie od macania kur  Tongue
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości