Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włatcy Móch
#41
(04-02-2008, 19:21)kk link napisał(a): Wnioskuję zatem Smile ze dane dopalacze nie maja konkretnych etykiet.
Równie dobrze ,ładnie zapakowane,z tajemniczym pomrukiem moge Wam dyskretnie podawac :

czarne tabletki-rapacholin
niebieskie tabletki- urosept
żółte- rutinoscorbin.
Biale, duże, musujące z paskiem- wapno
Bialo.niebieskie z widocznymi granulkami - dicloduo.

Sęk w tym, że nie spotkałam niczego co zwałoby się afrodyzjakiem w tabletkach  Wink
No chyba, że niektórzy exctasy uważają za afrodyzjaka  ;D

Poppers to środek wziewny w małych fiolkach, można poczytać i zamówić tutaj  Wink
http://www.poppers.pl/

Natomiast mucha to krople, również zamknięte w fiolce.

Podawać to można wszystko  Wink, ale generalnie powątpiewam w to, abyście sięgali po jakieś cuda od dziwnych ludzi... chodziło raczej o świadome sięganie, celem podkręcenia atmosfery  Wink, ale tu jak zwykle "erotycznie" na tym erocie.  ;D
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#42
<W kroplach -Valeriana Smile
Na Koty to dziala ! powaznie.>

Właśnie Kocia,pewne zródlo,,swiadome sięganie i dla mnie bardzo ważne : całkowite zaufanie.
#43
kocia.. w tych buteleczkach w seks shopie jest woda z cukrem i fajna nalepka. Jesli ktos uwaza, ze sprzedanie kobiecie partyzanta z muchy uwalnia go od koniecznosci wykonania przyzwoitej gry wstepnej, to sie mocno rozczaruje.

Ty naprawde tak na powaznie o tych fiolkach?
#44
[i][color=maroon]Heh... dla mnie najlepszym dopalaczem jest jeden taki facet. Działa na mnie jak nikt dotąd, sam jego widok wywołuje u mnie.... ech nie powiem co Tongue
I seria odlotów murowana Big Grin
#45
Nie odwazylabym sie nigdy wziac do ust czegos, czego pochodzenia nie znam. Mam tak od dziecka wiec tabletkowe wynalazki w erotycznej tematyce sa mi obce.
Natomiast Leia wspomniala o kremach/masciach i przypomnialo mi sie, ze tutaj mam doswiadczenia.
Krem mozna kupic w aptece. Nazywa sie:

[Obrazek: 10500.jpg]i z tego co mozna przeczytac na ulotce:

Cytat:poprawia ukrwienie stref erogennych, co w efekcie podnosi poziom doznań zmysłowych obojga partnerów podczas stosunku. Natychmiastowe uczucie ciepła jest efektem działania zawartych w preparacie substancji. Dzięki temu przekazywanie bodźców podczas stosunku staje się pełniejsze, a zblizenie bardziej satysfakcjonujące.






Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#46
Ja się tak zastanawiam po cholerę  Wam te dopalacze.? Powiedzta.
#47
(02-02-2008, 04:20)_KOTKA link napisał(a): [quote author=kk link=topic=261.msg8229#msg8229 date=1201871070]

Sluchajcie ,a jak z legalnoscia takich dopalaczy na polskim rynku?
Kocia ? Smile

Z tego co wiem, obecnie panuje wielka zamęt na rynku. Dotychczas można było nabyć w większości sexshopów.
Próbowałam Poppers'a (obecnie wycofany) dawał zupełne zachwianie rzeczywistości, działał przez około pól minuty.
Na temat Hiszpańskiej Muchy niestety nie mogę wypowiedzieć się.
Natomiast wiele słyszałam o Johimbinie... w Holandii jest dopuszczona do obrotu, jak znajomi wrócą opowiem.  Wink

Btw. nie wierzę, że nikt nie próbował poppers'a!!!

[/quote]



Hiszpańska Mucha i wiele innych afrodyzjaków dostępne są na www.allegro.plSmile))

...również dostępne są zkoncentrowane fermonySmile podobno rewelacja dla jednych, dziadostwo dla 2Smile ja się nie wypowiem bo niestety nie używałamSmile))

...a wracając... Afrodyzjaki - substancje, co do których panuje opinia, że powodują one zwiększony popęd płciowy lub potencję. Często są to zwykłe pokarmy i napoje. Uważa się, że działanie takie ma szampan, kawa z dodatkiem imbiru, cynamonu i koziego mleka, owoce morza, morele zmiksowane z mleczkiem pszczelim. Jednym z najsilniejszych afrodyzjaków jest johimbina.

...nie zapomnijmy o lubczyku Winkten chyba najbardziej znanySmile
więc może lepiej przez żołądekSmile) a nie truć sie farmakologicznych specyfików;///



#48
(05-02-2008, 00:11)lullaby link napisał(a): Ja się tak zastanawiam po cholerę  Wam te dopalacze.? Powiedzta.

Nie próbowałam za wiele, jak już pisałam, ale nie zarzekam się, że nie spróbuję

po co? Po to, żeby zobaczyć, czy to działa na mnie i jak działa.

O tym, co uważane jest za afrodyzjak ładnie piszą na wikipedii... Nie chodzi chyba o to aby przeklejać tu coś, co można sobie wyczytać - ale o to by podzielić się wrażeniami z zastosowania jakiś środków. Ale może ja coś źle zrozumiałam  :Smile

F, jak zwykle uzupełniłaś moją wiedzę  Smile

Na poppersa jakoś ochota mnie nie naszła.


If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#49
(05-02-2008, 12:51)_Leia_ link napisał(a): [quote author=lullaby link=topic=261.msg8323#msg8323 date=1202159477]
Ja się tak zastanawiam po cholerę  Wam te dopalacze.? Powiedzta.

Nie próbowałam za wiele, jak już pisałam, ale nie zarzekam się, że nie spróbuję

po co? Po to, żeby zobaczyć, czy to działa na mnie i jak działa.

O tym, co uważane jest za afrodyzjak ładnie piszą na wikipedii... Nie chodzi chyba o to aby przeklejać tu coś, co można sobie wyczytać - ale o to by podzielić się wrażeniami z zastosowania jakiś środków. Ale może ja coś źle zrozumiałam  :Smile

F, jak zwykle uzupełniłaś moją wiedzę  Smile

Na poppersa jakoś ochota mnie nie naszła.



[/quote]
Sa kobiety ktore sa lepsze niz wszystkie afrodyzjaki bo pobudzaja cialo i dusze. Ty nalezysz do nich. Szkoda tylko, ze mam te problemy z wzwodem bo bym Cie inaczej od razu zaatakowal.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#50
Muszel ,Twoje dwa pierwsze zdania - klasa .
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości